29 серпня 2023 року на базі Бершадського ліцею відбулися засідання педагогічних спільнот-об’єднань учителів природничої галузі. Сьогодні колектив ліцею зустрічав 62 учителя з усієї громади. За день насиченої роботи відбулося 3 засідання, учасниками яких стали учителі географії, біології та хімії.
Голови професійних педагогічних спільнот: Ліна Петрожицька (географія), Анастасій Демидов (біологія) та Галина Любавіна (хімія), ознайомили вчителів з методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних дисциплін у новому 2023-2024 навчальному році, акцентуючи увагу на зміни в освітньому процесі. Особливу увагу приділено Новій українській школі.
Важливі питання, які стосуються сучасного освітнього процесу та професійної діяльності, були висвітлені вчителями-предметниками. Були розглянуті питання організації навчального процесу, патріотичного виховання, представлена добірка ресурсів і стратегій для надолуження освітніх втрат та психологічні прийоми на допомогу педагогам, також педагогічні працівники опрацювали безпекові питання.
Старші учителі, учителі вищої кваліфікаційної категорії ділились досвідом щодо роботи з обдарованими дітьми, особливості організації освітнього процесу для учнів на дистанційному навчанні, які перебувають за кордоном.
Актуальна інформація, необхідна для ефективної роботи, була представлена консультантом КУ «БЦПРПП» Оленою Процеповою.
Директор Бершадської станції юних натуралістів Зоя Панченко ознайомила присутніх з циклограмою проведення натуралістичних та природоохоронних заходів, тижнів, конкурсів на навчальний рік.
Головною метою вчителів природничого циклу є створення умов для виявлення і розвитку творчих здібностей учнів, залучення їх до систематичної науково-дослідницької, пошукової, експериментальної роботи; формування і розвиток соціально зрілої, життєво компетентної, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості, підготовленої до професійного самовизначення.
Педагоги, націлені на реалізацію чітко окреслених завдань, здолають усі виклики й перешкоди, здобудуть нові знання й навички і навчать цьому дітей. А Центр професійного розвитку педагогічних працівників підтримає їх на цьому шляху, надихне на нові звершення в професійному зростанні.
pr2 1 pr3 1
pr1 1
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради