28 серпня 2023 року в Бершадському ліцеї відбулось засідання професійних педагогічних спільнот вчителів фізичної культури та Захисту України.
Консультант Бершадського ЦПРПП Олена Процепова ознайомила учасників спільноти з структурою нового 2023-2024 навчального року, новим Положенням про атестацію педагогічних працівників, яке вступає в дію з 01 вересня 2023 р., та проінформувала про основні аспекти курсів підвищення кваліфікації.
Голова професійної педагогічної спільноти вчителів фізичної культури, Наталія Сировець, вчитель фізичної культури Бершадського ліцею озвучила методичні рекомендації та особливості викладання предмета в НУШ з педагогами. Також особливу увагу приділили особливостям проведення спортивно-масових заходів в умовах воєнного стану.
Віталій Слівінський , вчитель фізичної культури Бершадського ліцею, голова професійної педагогічної спільноти вчителів Захисту України, ознайомив присутніх з нормативно-інформаційною документацією і методичними листами з питань викладання предмету «Захист України» на 2023-2024 н.р.
Поділився своїм досвідом проведення уроків з предмету Захист України, презентував власні способи урізноманітнення уроків для учнів. вчитель фізичної культури та Захисту України Війтівського ОЗЗСО Василь Івашківський.
Працюючи по секціях учителі Захисту України окреслили завдання на наступний рік, зокрема: участь в грі «Сокіл» («Джура») та проведенню польових зборів, поводженню з вибуховими предметами та наданню першої домедичної допомоги.
Особливу увагу в роботі спільноти учителів фізичної культури приділили формуванню професійних вчительських хабів, які будуть опрацьовувати обрані модулі, ділитись рекомендаціями, висвітлювати проблеми.
fz2 1
fz1 1
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради