28 серпня відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізики та астрономії Бершадської територіальної громади.
З новими Положеннями про атестацію педагогічних працівників ознайомила присутніх Оксана Когут, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників.
Голова спільноти вчителів фізики та астрономії Лідія Кушнір надала відомості про методичні рекомендації щодо викладання фізики та астрономії у 2023-24 навчальному році в умовах воєнного стану.
Заступник голови спільноти Олександр Лавренюк, вчитель фізики Бершадського ліцею №1 ім. А.Матвієнка, провів тренінг «Виконання лабораторних робіт - невід'ємна складова навчального процесу на уроках фізики». Учасники тренінгу ознайомилися з матеріально-технічною базою кабінету фізики ліцею, мали можливість порівняти вимірювання часу механічним та електронним секундомірами, ознайомилися з різними методами обчислення похибок при виконанні лабораторних та експериментальних робіт, особливостями проведення інструктажів з БЖД при виконанні лабораторних робіт
На засіданні професійної спільноти вчителі фізики та астрономії переконалися, що майстер-клас - одна з найефективніших форм поширення власного педагогічного досвіду.
Вчитель Бершадського ліцею, учитель-методист Микола Половинченко провів майстер-клас на тему «Астрономія – завершальний курс шкільних природничих наук». Він продемонстрував власні методичні розробки для уроків астрономії, ознайомив колег з особливостями роботи учасників освітнього процесу з рухомою картою зоряного неба, та з експрес-тестами з астрономії.
Учасники спільноти обрали для себе завдання на найближчий час: ознайомитися з трьома модельними програмами з фізики у 7-9 класах на 2024-2025 навчальний рік.
fizuka 1
fizuka2
fizuka3
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради