25 серпня 2023 року на базі Бершадського ліцею відбулося засідання спільноти вчителів-філологів на тему: «Нові виклики та можливості НУШ в мовно-літературній галузі».
Вчитель початкових класів Маньківської філії Красносільського опорного закладу Тетяна Тимошенко поділилася досвідом проходження сертифікації педагогічних працівників. Оксана Вишинська, вчитель зарубіжної літератури Бершадського ліцею №1 ім. А.Матвієнка та Олена Деркач, вчитель української мови та літератури Бирлівської гімназії познайомили колег з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо викладання предметів мовно-літературної освітньої галузі в закладах загальної середньої освіти в новому 2023-2024 навчальному році.
Олена Джужук, вчитель зарубіжної літератури Бершадського ліцею №1 ім. А.Матвієнка презентувала використання сервісу Canva в практичній діяльності вчителя.
Питання формувального оцінювання: про його інструменти та користь розкрили вчителі зарубіжної літератури Лілія Костюк (Устянський ОЗЗСО). Валентина Попук (Бершадський ліцей), Азіза Гаджієва (Війтівський ОЗЗСО).
Досвідом роботи «Новий погляд на історичне минуле» поділилася з колегами Любов Лавренюк, вчитель зарубіжної літератури Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Наталя Феклістова, вчитель української мови та літератури Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2розповіла про формування креативного мислення через розвиток творчих навичок.
З питанням мотивації в навчанні української мови, з шляхами залучення та зацікавлення сучасних учнів виступила Ірина Корнелюк, вчитель Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Яким має бути психолого-педагогічний супровід у роботі вчителя розповіла Ольга Сухина, вчитель української мови та літератури Кошаринецької філії Війтівського ОЗЗСО.
Захід пройшов в дружній атмосфері. Щиро дякуємо адміністрації Бершадського ліцею за надання приміщення для проведення засідання спільноти вчителів-філологів.
filolog5 1
filolog6 1
 
 
© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради