Не існує безталанних дітей – такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів. «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», – вважав Сократ. У рамках обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2023» відбувся відбірковий етап конкурсу «Зіркова мрія», організований відділом освіти та спорту Бершадської міської ради. В ІІ етапі обласного конкурсу взяли участь 65 учнів закладів освіти громади.

З них 22 учасники у номінації «вокал» та 43 у номінації «художнє читання» у трьох вікових категоріях. За спільним рішенням оргкомітету та журі громаду на обласному етапі «Зіркової мрії» представлятимуть:

- у номінації «вокал»: Герасименко Олександра, учениця 6 класу Бершадського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3;

- у номінації «художнє читання»: Харковенко Аліса, учениця 5 класу Красносільського опорного закладу загальної середньої освіти;

Авраменко Андрій, учень 10 класу Бершадського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3;

Басок Віктор, учень 11 класу Бершадського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за талант і любов до пісні, до слова. Нехай ваша творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних глядачів! Нових творчих злетів та звершень! Бажаємо нашим переможцям гідно представити Бершадщину.

З виступами усіх учасників конкурсу можна познайомитись на офіційних сайтах закладів освіти та сторінках Facebook

https://www.youtube.com/watch?v=L3HkhtTglU4&list=PLJIMSKQ87YcMxHwicL7kdxxotsoWKfsxA

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради