Висувне меню

Канікулярний період для педагогів завжди час підведення певних підсумків, корекції планування, обговорення та спілкування. В усіх закладах загальної середньої освіти громади з 7 по 11 листопада пройшли заплановані педагогічні ради, читання, майстер класи. Гарним завершенням канікул став практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Створення освітньої програми для закладу І-ІІ та І-ІІІ ступенів», який було проведено на базі Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. 

Запрошений лектор – Ковальчук Валентина Іванівна, завідувачка відділу управління освітніми закладами КВЗО «Вінницька академія безперервної освіти», висвітлила усі нюанси створення такого важливого внутрішнього документа. Валентина Іванівна детально описала алгоритм написання освітніх програм, звернула увагу на особливості їх написання опорними закладами освіти, відмінність освітніх програм для шкіл І ступеня, філій та гімназій.
Учасники вели відкритий виважений діалог, підіймали гострі питання удосконалюючи свої знання нормативної бази з питань освіти, задавали питання, на які отримували чіткі конструктивні відповіді. Зустріч була цікавою, змістовною, корисною.Щиро дякуємо працівникам Вінницької академії безперервної освіти за співпрацю.
якуємо працівникам Вінницької академії безперервної освіти за співпрацю.
© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради