Висувне меню

Шановні колеги, доводимо до вашого відома, що Освіта.ua спільно з проєктом «Розвиток дитини» підгототували чотири навчальні програми для молодших школярів за темою «Завдання на літо: йдемо підготовленими до наступного класу».

📌Програми стануть у пригоді батькам та активним вихователям, які зацікавлені у підготовці дитини до наступного етапу навчання.

📌У програмах запропоновані завдання, що передбачають чергування різних видів діяльності для ненав’язливого поглиблювання дитиною своїх знань та удосконалення навичок впродовж літа.

📌Програми, що укладені найкращими українськими фахівцями-практиками, містять комбіновані завдання з мови та читання, математики, а також інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та відповідають новому Державному стандарту початкової освіти.

📌Завдання підібрані так, щоб охопити якомога більше обов’язкових результатів навчання, яких дитина має досягнути по закінченні кожного класу.

📌Виконання програми сприятиме формуванню ключових компетентностей та розвитку наскрізних умінь, узагальненню вивченого матеріалу за певний клас і допоможе якісно підготуватися до переходу до наступного.

📌Програми для 1-го, 2-го та 3-го класів містять по 160 завдань та розраховані на виконання протягом 40-50 днів. Програма для 4-го класу містить 120 завдань та розрахована на 30-40 днів.

📌Розпочати роботу над програмами можна у будь-який зручний час, починаючи з першого завдання. Пам'ятайте – дитину не варто перевантажувати: чергуйте виконання завдань із активним відпочинком.

📌Виконання завдань підкріплюйте емоціями, оскільки позитивний стан сприяє запам’ятовуванню і мотивує дитину.

📌Завантажити завдання

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради