Висувне меню

Шановні освітяни, учні та батьки!
Сьогодні у всіх школах Бершадщини лунає останній дзвоник. Але, цьогоріч, він особливий! Останні три місяці наша країна відстоює свою незалежність, свободу і право жити й працювати на своїй рідній землі! Усі працівники освітнього фронту – сьогодні справжні герої, які попри труднощі карантину та військового стану навчали дітей онлайн, допомагали військовим і переселенцям своєю волонтерською діяльністю. Щира вдячність вам за працю!
Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!

У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.Низький уклін Вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.
Вітаємо і батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
Бажаємо всім учасникам освітнього процесу віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах та миру в нашій рідній Україні!
З повагою колектив відділу освіти та спорту Бершадської міської ради та центру професійного розвитку педагогічних працівників.

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради