Висувне меню

На виконання Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, наказу МОН України від 17 серпня 2021р. № 914 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021-2022 навчальному році» протягом листопада – грудня 2021 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін в очному форматі з дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19.  ІІ (міський) етап  олімпіад у 2021-2022 навчальному році проводився з 15 навчальних дисциплін – української та російської мови й літератури, англійської мови, математики,  фізики, інформатики та інформаційних технологій, історії, правознавства, біології, хімії, екології, географії, астрономії, трудового навчання.

Всього у олімпіадах брали участь 362 здобувачів освіти з 19 закладів загальної середньої освіти (разом з філіями). Найактивніші команди Бершадського №3 та Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учні яких взяли участь у 14 олімпіадах із 15, учні Бершадських ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, №2 та Війтівського опорного ЗЗСО були учасниками олімпіад із 13 дисциплін, П’ятківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – із  11, Баланівського та Осіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – із 10 предметів. Серед закладів освіти І-ІІ ступенів найактивнішими були команди Великокиріївської гімназії (9 олімпіад) та Шумилівської філії Красносільського  ОЗЗСО (7 олімпіад).

Найменшу кількість заявок на олімпіади подали Сумівська філія Війтівського опорного ЗЗСО (2 предмети) та Крушинівська філія Красносільського ОЗЗСО (1 предмет). У жодній олімпіаді не брали участь Кошаринецька філія Війтівського ОЗЗСО та Голдашівський ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Найбільше учасників було на олімпіадах з математики (59), української мови (41), трудового навчання (40), англійської мови та хімії (37);  найменше – з астрономії (6), з екології (3) та інформатики (1). 

Найбільш численний склад команд Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 (53учасники), Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (49), Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ст. (33), Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (32) , Війтівського опорного ЗЗСО (32); серед закладів І-ІІ ступенів найактивніша Великокиріївська гімназія (15 учасників). Найменший склад команд на ІІ етап представили Сумівська філія Красносільського ОЗЗСО (2 учні), Крушинівська філія Красносільського ОЗЗСО (1 учень).
        Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад засвідчили, що в багатьох закладах освіти громади приділяється належна увага викладанню базових дисциплін та індивідуальній роботі з обдарованими учнями.  За результатами участі у ІІ етапі олімпіад члени оргкомітету та журі визначили переможцями 115 учнів (32% від загальної кількості учасників),  з них перших місць – 48, других–38, третіх– 29. Найбільшу кількість призерів підготували  педагогічні  колективи  Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 – 24 (співвідношення місць 13:11:0),  Бершадського  ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 – 22 (співвідношення місць 9:8:5), Війтівського ОЗЗСО – 15 (співвідношення місць 7:3:5),  Бершадського ЗЗСО №2 – 12 (співвідношення 5:5:2), Баланівського (3:1:4) та  Флоринського  ЗЗСО І-ІІІ ст.-  по 8 призових  місць (3:5:0) , Красносільський ОЗЗСО – 6 переможців (4:0:2). Інші заклади освіти мають від 1 до 4 переможців. Не вибороли жодного диплома команди  Осіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Устянського опорного ЗЗСО.
       Найбільше призових місць учні отримали з української мови та літератури – 16, англійської мови – 13, географії, біології та хімії – по 12, трудового навчання (хлопці) – 11. Через низькі якісні показники виконання завдань призові місця не присуджувались із наступних предметів: російська мова 10 кл., правознавство 10 кл., математика 8, 9, 10 класи, астрономія 10 кл., історія 9,10,11 класи, фізика 9, 10, 11 кл., інформаційні технології 8 кл.

      Найбільше переможців олімпіад підготували: учителька хімії  Любавіна Г.Г. – 5, учителька трудового навчання Бурлаченко Г.І. – 3 (Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1); учителька географії Петрожицька Л.М.  – 3, учителька біології Хлопчик Н.В. – 3, учитель технологій Цимбалюк О.М. – 3 (Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3), учителька фізики Кушнір Л.І. – 3 (Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);   учитель біології Демидов А.М. (Війтівський ОЗЗСО) – 3.
       Загалом педагоги Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 підготували 15 переможців, Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 – 13, Війтівського ОЗЗСО -10, Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 -8, Флоринського ЗЗСО І-ІІІ ст. – 7, Баланівського та Красносільського закладів освіти – по 6.

Поіменний аналіз виконання олімпіадних завдань з різних предметів показав, що найкращі результати показали учні: 
       - Надворний Олег, Красносільський ОЗЗСО (трудове навчання, якість виконання  
         100%);

- Швець Яна, Баланівський ЗЗСО І-ІІІ ст.(трудове навчання, 94%);
 - Мордух Юлія, Війтівський ОЗЗСО (трудове навчання, 94%);
 - Савчук Максим, Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 (трудове навчання, 91%);
 - Барабаш Владислав,Красносільський ОЗЗСО (трудове навчання, 89%);
 - Петришина Каріна, Війтівський ОЗЗСО (екологія, 88%);
 - Гарник Анна, Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 (англійська мова, 83%);
 - Натальчук Ірина, Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (математика, 82%, хімія, 79%)
 - Богаченко Анастасія, Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (англійська мова, 80%);
 - Микитюк Максим, Баланівський ЗЗСО І-ІІІ ст. (фізика, 76%);
 - Бігун Дарія, Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 (англійська мова, 72%);
 - Надворний Владислав, Красносільський ОЗЗСО (математика, 71%);
 - Кольцова Ганна, Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (українська мова, 69%).
         За результатами ІІ етапу олімпіад, згідно з протоколами, оргкомітетом та журі визначено, що в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад візьмуть участь 27 учнів, що складає 23% від усіх переможців ІІ етапу.  Обласний етап олімпіад буде проходити на базі ЗЗСО м.Вінниця протягом січня-лютого 2022 року. 
       Щиро вітаємо усіх переможців ІІ етапу олімпіад та їх наставників і зичимо міцного здоров’я, наснаги та невичерпної енергії.

       Учасникам обласних олімпіад бажаємо віри у свої сили, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях та перемог.

       Результати олімпіад та списки переможців.
 

© 2022. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради