У Поташнянській гімназії відбулося урочисте відкриття дошкільного підрозділу. На цю подію завітали заступник директора – начальник управління освіти і науки Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації Володимир Буняк, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, заступник голови Гайсинської райдержадміністрації Дмитро Альчук, голова Бершадської міської ради Віталій Драган, заступник міського голови Валентин Русначенко та депутат міської ради Євген ЖабкоГості привітали педагогічний колектив, дітей та батьків з такою приємною подією. Подякували будівельникам, які за короткий проміжок часу виконали великий обсяг робіт. 

Дана подія є визначною для всіх мешканців села, адже відкриття підрозділу сприятиме повноцінному розвитку дошкільнят, їх творчості та талантів. Приміщення закладу має сучасний вигляд, все відповідає вимогам та рекомендаціям. Саме на такий заклад  впродовж кількох років з нетерпінням чекали місцеві жителі. «Емоції переповнюють і не вистачає слів, аби висловити почуття! У цей момент у мене на душі лише радість. Радість за дітей, які переступлять поріг такого гарного садочка. Радість за батьків, які будуть впевнені, що їхні діти у безпеці і комфортних умовах. Радість за працівників закладу, які працюватимуть з дітками в сучасних умовах», - поділилася враженнями директор гімназії Соболєва Н.В.

Адміністрація, педагогічний, батьківський та дитячий колективи гімназії щиро вдячні всім, хто долучився до організації  та втілення мрій в реальність!

© 2023. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради