Висувне меню

24 листопада 2021 року на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулась робоча нарада для директорів закладів дошкільної освіти. Начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна наголосила на неухильному виконанні державних документів, а саме: Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2021
№ 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19» (зі змінами), наказу МОЗ України від 04.10.2021 № 2153 "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням" та постанови головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 року № 08 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». 

Юрист відділу Ольга Глимбовська повідомила про важливі аспекти, що стосуються оформлення земельних ділянок та державної реєстрації технічних паспортів на будівлі та споруди закладів дошкільної освіти. Про важливість та необхідність проведення суцільної інвентаризації товарно-матеріальних цінностей, забезпечення повноти та достовірності відображення даних у річній фінансовій звітності інформувала бухгалтер централізованої бухгалтерії Валентина Терлецька.
Консультант з дошкільної освіти Наталія Свистун повідомила про затвердження оновленої форми звітності з питань діяльності закладів дошкільної освіти та інструкції щодо її заповнення. Також з учасниками наради було обговорено підсумки роботи експерта з оцінювання якості освітнього процесу за міжнародною методикою ECERS в Маньківському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» та детально проаналізовано параметри та індикатори даної методики.
Колективно опрацьовано наказ Міністерства охорони здоров’я України від 05.11.2021 року № 2441 «Про рекомендоване Примірне чотиритижневе сезонне меню для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в ЗДО на осінній період», а також технологічну документацію на страви та вироби, що увійшли до зазначеного меню. 
Матеріали наради рекомендовано обговорити в колективах закладів та використовувати в практичній діяльності.

Консультант з дошкільної освіти КУ «Центр професійного

розвитку педагогічних працівників» Наталія Свистун

© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради