Висувне меню

Підведено підсумки ХХІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю національно-патріотичної творчості "СУРМИ ЗВИТЯГИ-2021". Учасником фестивалю був зразковий фольклорний гурт «Щедрограй» Бершадського Будинку дитячої творчості (керівник Володимир Віхренко) та за зайняв ІІІ місце! Колектив став переможем обласного етапу (що відбувся 10 жовтня у м.Вінниці ) та був запрошений до участі у ХХІІ Всеукраїнському фестивалі "Сурми звитяги-2021" (м.Львів). Наразі юні артисти готуються до участі в записі Гала концерту, який відбудеться у м.Львові. Ансамбль займається на базі Баланівського закладу освіти.
14 листопада в м.Черкаси відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс "ART PEOPLE FEST». Учасники танцювального колективу "Міраж" (керівник Олена Коновал) гідно виступили у конкурсі та здобули високі результати: композиція "Зоряні гості"- I місце, "Українська полька"- l місце. Ви молодці! Щиро вдячні батькам за підтримку в організації участі колективу у конкурсі, проведеному цікавому дозвіллі.

Також колектив «Міраж» взяв участь у Всеукраїнському творчому конкурсі "Перлина мистецтва: День українського козацтва"! Конкурс організовано Громадською організацією «Інвестресурс" (м.Черкаси). У номінації "хореографія" юні артисти нагороджені дипломом за зайняте ІІ місце. Вітаємо!

Юрій БАРАНОВ, директор Бершадського
Будинку дитячої творчості

 
© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради