Висувне меню

Всеукраїнському дню дошкілля 10 років!
Бути вихователем – високе покликання і велика честь. Ця справа – важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість, щирість і красу.
Дитячий садок – це перший освітній заклад, який зустрічає дитину. І не дарма його вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається з раннього дитинства, слугує опорою в подальшому житті. 30 років незалежності України і 30 років формується наша дошкільна галузь. В цьому році День Дошкілля офіційно відзначається ювілейний 10 рік! Сьогодні на рівні держави розглядається питання не як дошкільної освіти, а освіти раннього розвитку. Саме цей старт забезпечує становлення людини як особистості. Якщо говорити мовою цифр, то в нашій Бершадській міській територіальній громаді функціонує 18 закладів дошкільної освіти та 6 дошкільних підрозділів при новостворених філіях та початкових школах,...

де отримують освітні послуги 954 вихованці. Всього в галузі дошкільної освіти працює 292 працівників, 156 з них – педагогічних. 23 вересня в приміщенні КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулася святкова НЕконференція за участі директорів та методистів закладів дошкільної освіти нашої громади. Захід пройшов в формі інтерактиву: майстер-класи, неформальне спілкування, невимушений обмін досвідом, психологічний тренінг.
З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Тартачна, голова ради голів профкому педагогічних працівників Микола Морочинський, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Оксана Когут, директор КУ «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» Людмила Загарій. Модератор заходу - консультант з дошкільної освіти Наталія Свистун. Відеопривітання учасникам передали батьки та вихованці Бершадського ЗДО (ясла-садок) «Малятко».
Майстер-класи провели вихователь-методист Війтівського ЗДО (ясла-садок) Алла Клебанська, яка представила методику навчання дітей швидкому 
запам’ятовуванню та збільшенню обсягу дитячої пам’яті. Практичний психолог та корекційний педагог КУ «БІРЦ» Надія Сєнькіна та Єлизавета Дяченко презентували педагогічні напрацювання та елементи вправ для дітей з особливими освітніми потребами. Тетяна Олянецька, практичний психолог Бершадського ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» провела з присутніми тренінг «Збережи себе для себе». Святкову атмосферу та гарний настрій створювали ведучі вихователі-методисти Бершадського ЗДО (ясла-садок) «Малятко» Галина Чорна та Наталія Степаненко.
Директори закладів дошкільної освіти мали можливість вільно обговорити нагальні проблеми, обмінятися думками та познайомитися з інноваціями, що реалізуються в рамках Державного стандарту дошкільної освіти.
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи і до маленьких громадян країни.
Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом!
У цей день висловлюємо вам безмежну вдячність за працю, за терпіння до усіх малих бешкетників, мудрість, креативні знахідки та творчість.
Бажаємо вам затишку й тепла, радості й позитиву, достатку і доброго здоров’я!

Консультант з дошкільної освіти
КУ «Бершадський центр професійного розвитку
педагогічних працівників»
Наталія Свистун

© 2021. Відділ освіти та спорту Бершадської міської ради