Новий ігровий майданчик

08 листопада 2017 року у Бершаді урочисто відкрито унікальний дитячий майданчик. У  цьому проекті  успішно  поєднані  інтереси  багатьох  зацікавлених  сторін.Облаштований   інклюзивний майданчик   з відповідним   ігровим  простором, доступний  для  всіх  бажаючих: в  першу  чергу, для  дітей  з  особливими   потребами, що  відвідують  кабінет  відновлювального  лікування  в Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування,  а  також  для  дітей міських  дошкільних навчальних закладів.

   В урочистому відкритті інклюзивного майданчику  взяли участь народний депутат України Микола Кучер, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради  Бурлака, міський голова  Кольченко, голова ГО «Об’єднання людей з інвалідністю «Від серця до серця» Людмила Попова, представник проекту «Монсанто Україна» Наталія Цуман, представники трудових колективів. громадськість та діти Бершадщини.

  Із вітальним словом та побажаннями міцного здоров’я, позитивних емоцій,  виступив народний депутат України Микола Кучер, який зазначив, що діти – це наше майбутнє, а діти з особливими потребами мають отримати максимальну нашу увагу. Відрадно, що тут стільки маленьких бершадчан можуть гратися, спілкуватися, знайомитися між собою.

«Це насправді надзвичайно важлива подія, - підкреслив, звертаючись із вітальним словом до бершадчан, голова облдержадміністрації Валерій Коровій. -  Для нас ви, діти, - це наш всесвіт, наше майбутнє, наша радість і надія. На жаль, в житті трапляються речі, які важко пояснити, і це спонукає нас, дорослих, робити вчинки, які б запам’яталися на все життя»

Маленьких бершадчан  привітав голова райдержадміністрації Іван Стефанцов :  «Це перший на території району спортивно-розважальний комплекс для дітей з обмеженими можливостями. Комплекс є унікальним, а яскравою особливістю цього майданчика є його універсальність.Спільно ми створюємо для таких діток простір, який би дозволив їм розвиватися  в таких самих умовах як розвиваються інші діти».

  З побажаннями здоров’я, радості, миру та добра до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації Михайло Бурлака. Дітей і всіх присутніх на урочистостях вітали міський голова Михайло Кольченко та представник  проекту «Монсанто Україна» Наталія Цуман. Після урочистої частини та перерізання символічної стрічки, дітвора із задоволенням кинулась випробовувати новий майданчик.

Проект, підготовлений районною ГО «Об’єднання людей з   інвалідністю» «Від  серця до  серця», став переможцем програми компанії «Монсанто Україна», його загальна вартість 277  тис. грн.,  на його реалізацію компанія»Монсанто Україна» спрямувала 150 тисяч гривень, 50 тисяч гривень на облаштування майданчика виділено з районного бюджету,  ще 30 тисяч надала ГО «Соціальний  центр МХП»,  яка  здійснює  свою  діяльність  за  підтримки   народного  депутата  України  Миколи  Кучера.    Організаціями-партнерами   даного  проекту  стали : Бершадська  міська  рада  (  15  тис. грн. ), благодійний   фонд  підтримки  талановитої  молоді,  культурно-масової  та  спортивної   роботи  Бершадщини ( 10  тис.  грн. ), райагрообєднання Бершадська  рада  сільгоспвиробників (20 тис. грн.)

    Як зазначають автори проекту, цей об’єкт унікальний тим, що тут можуть відпочивати як звичайні, так і особливі дітки, оскільки він облаштований інклюзивними елементами так, аби малеча на візках могла комфортно пересуватися. Тож він зручний, безпечний та доступний для всіх дітей.

 

Окрім того, і найголовніше - особливі діти отримали можливість не просто з користю проводити час на свіжому повітрі, а й контактувати зі звичайними дітьми, а це має великий терапевтичний ефект, який є дуже важливим для соціальної адаптації малечі з інвалідністю. Також майданчик сприяє соціальному формуванню готовності дітей до самостійного самообслуговування, забезпечує рівні можливості для фізичних вправ, розвитку сенсомоторики, відпочинку, ігор, дає можливість поліпшити фізичний розвиток дітей з особливими потребами.  

За матеріалами сайту Бершадської РДА

 

09.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Тепло для учнів Бирлівської школи. Відкриття нового модуля

Гарною подією ознаменувалось 08 листопада 2017 року для учнів та колективу Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.  Цього дня   урочисто було введено в експлуатацію модульну котельню.  Відкриття модульної котельні відбулося за участі Народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки.

Роботи зі встановлення модульної котельні проведені за кошти державної субвенції - 755,00 тис. грн., місцевого бюджету - 625,685 тис. грн. Підрядник по виконанню робіт ПАТ «Барський машинобудівний завод». Наразі температурний режим відповідає нормам: вчителі, учні, батьки задоволені,  а система опалення до того ж ще й економна.  Таким чином зроблено ще один крок до енергетичної незалежності та надання якісних послуг з теплопостачання для забезпечення необхідним теплом приміщень навчального закладу, дотримання санітарно-гігієнічних вимог при реалізації навчального процесу, створення сприятливих температурних умов для перебування дітей та працівників школи.

 

Народний депутат України Микола Кучер та керівники району Іван Стефанцов і Михайло Бурлака привітали дітей, батьків, учителів із цією важливою та гарною подією і побажали усім миру, здоров’я, здобутків у праці та успіхів у навчанні. Бирлівчани вітали гостей запашним бирлівським короваєм  та висловлювали вдячність усім, хто причетний до цієї гарної справи,  за турботу та створення комфортних умов для навчання дітей  та праці освітян.

За матеріалами сайту Бершадської РДА

09.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Відкриття опалювального пункту в Баланівській школв

Для колективу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. головною подією нинішнього дня стало  відкриття опалювального пункту, завдяки якому вирішено проблему з опаленням  приміщення школи.

В урочистому відкритті прийняли участь Народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  та голова районної ради Михайло Бурлака. Директор школи Олександр Острук не приховував своєї радості у зв’язку з цією подією. Адже, коли в школі тепло та затишно - це тільки сприяє, як здоров’ю дітей та працівників школи так і самому навчальному процесу.

Як зазначив голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов:  «Будівництво опалювального пункту проводилось за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку-1000,00 тис. грн., коштів місцевого бюджету-355,662 тис. грн., підрядник по виконанню робіт - ПАТ «Барський машинобудівний завод». Роботи виконанні професійно, злагоджено та якісно, до того ж в досить стислі строки».

Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів заснована у 1967 році. На сьогодні у школі працює 32 педагогічних працівники, у школі навчається 270 учнів.

Для кращої адаптації дітей з особливими потребами до навчально-виховного процесу у 2016 році у школі було створено корекційно-розвиткову кімнату, з відкриттям якої стало значно краще, ефективніше та результативніше працювати з такими дітьми.  Дітей з особливими потребами троє.

 

Після відкриття опалювального пункту гості завітали у школу, де познайомилися з роботою корекційно-розвиткової кімнати, де проводяться заняття згідно індивідуальних програм  розвитку для дітей з особливими потребами. У кімнаті є все необхідніше приладдя, наочність, які стимулюють психологічний розвиток та активність дітей.

За матеріалами сайту Бершадської РДА

 

09.11.2017 | Aдмін | Читати далі

На допомогу учителям біології

08 листопада на базі районного методичного кабінету відбулося друге засідання Школи педагогічного зростання для учителів біології, які викладають у 9 класі.  Метою  заходу є опрацювання складних тем,  які відповідно до нової програми з біології  вперше введені в курс  базової школи.  Голова районного методичного об'єдання учителів біології Анастасій Демидов,  учитель Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. навчав методики розв'язування задач з молекулярної біології,  а  учитель вищої категорії  Наталія Хлопчик  з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 розкрила тему «Поділ клітин: клітинний цикл,  порівняльна характеристика мітозу та мейозу»  з розділу «Збереження та реалізація спадкової інформації» .

Ірина Романчук ,  методист РМК 

09.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч на Бершадщині

07.11.2017року Бершадський район відвідав Дровозюк Степан Іванович - український краєзнавець, історик, доктор історичних наук, професор, ректор Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти».

Степан Іванович побував у відділі освіти, фізичної культури та спорту (нач. Тартачна О.М.), районному методичному кабінеті (зав. Філімонова А.Г.), де мав зустріч із працівниками. Мова йшла про новий Закон України «Про освіту», а більш конкретно про інновації, які відносяться до роботи з учителями, адже реформа української середньої освіти – це проектування майбутнього нашої країни, адже саме школа формує мислення абсолютної більшості наших дітей, які візьмуть на себе керівництво державою та відповідальність за її економіку.

Також Дровозюк С.І. відвідав логопедичний кабінет ( зав. Яковлєва Л.А.) та Бершадську ЗОШ І-ІІІ ст.(дир. Погончик Г.О.).

Галина Савчук, методист РМК

 

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з ювілеєм. Баланівській школі - 50!

Відомо, що саме історія є творцем майбутнього. Ювілейна дата в житті людини – неабияка подія, а навчального закладу – й поготів. Цьогоріч Баланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів святкує п’ятдесятирічний ювілей. Та, власне, шкільна наука у селі розпочалася ще з 1898 року, коли графиня Потоцька відвела для школи приміщення в центрі села. У 1908 році було дозволено побудувати нове приміщення. Земська управа 2 роки збирала гроші на будівництво і тільки влітку 1910 року було закладено кам’яний фундамент Це була перша двокомплектна початкова школа з 4-х річним терміном навчання. Єдиним учителем в селі був Білошитський Василь. З 1930 року школа стає семирічною. Першим директором початкової школи був Лондкевич Михайло Лукич, потім Візнюк Андрій Макарович. Початкова школа працювала у дві зміни.

1938–1939 н.р. був особливий :у селі відкрито десятирічку.

У роки Другої світової війни  25 випускників пішли на фронт захищати рідну землю.

Нарешті  1967 року було зведено нове  двоповерхове приміщення школи, в якому до сьогодні навчаються 300 учнів. У 1982 році за досягнуті успіхи у навчально-виховній роботі школі присвоєно звання „Зразкова”. У 1979 році школа була занесена на обласну Дошку пошани за успіхи  у навчанні і вихованні молодого покоління. У 1980-1981 роках навчальний заклад села було двічі занесена на районну Дошку пошани.

За роки незалежності педагогічний та учнівський колективи не раз здобували перемоги та визнання в освітній спільноті.

Останнє десятилітня увінчалося багатьма здобутками.  Адміністрація закладу двічі презентувала  на Міжнародній освітній виставці  проекти щодо впровадження та формування ключових компетентностей педагогічного та учнівського колективів через використання інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Навчальний заклад працює за інноваційними проектними програмами розвитку та виховання учнів: «Інтелектуал», «Натхнення», «Гармонія», «Лідер», які реалізують вищезазначені завдання, враховуючи види обдарованості учнів.

Школа пишається  учасниками та переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт МАН,  конкурсів імені Т.Шевченка, П.Яцика, численних творчих  естафет та починань.

Колектив учителів та дирекція навчального закладу чи не найпершими почали впроваджувати інклюзивну освіту, передові технології, що базуються на компетентнісному підході до процесу навчання та виховання. Якраз на ювілей держава презентувала школі нову котельню – тепер навчатимемось у затишку та теплі.

50 років, здавалося, - це так багато, адже півстоліття уже може підбити підсумки щодо діяльності установи. Так, у нас багато звершень, але ще більше творчих планів та нових починань. Ми зробимо школу рідною домівкою для учнів, ми досягнемо того, щоб гордо заявити: «Баланівська ЗОШ – новітня сучасна перспективна школа !»

Колектив Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

07.11.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 «87» 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Всього новин: 1279