Творча скарбничка - 2017. Підсумок у районі

     На виконання річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», постанови Кабінету Міністрів України   від 20 квітня 2011 р. № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», постанови  Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», Базового компоненту дошкільної освіти, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №166 від 23.03.2017р., впровадження в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів району перспективного педагогічного досвіду, якісних навчально-методичних посібників, виявлення й підтримки творчих здобутків учителів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризації педагогічних надбань, 14.06.2017р.  на базі районного методичного кабінету відбулося засідання районного журі щорічного районного конкурсу «Творча скарбничка – 2017» у номінаціях:  «Дошкільна освіта. Компетентнісний підхід у формуванні елементарних математичних уявлень», «Початкова освіта. Сюжетні задачі: компетентнісний зміст», «Середня освіта. Формування предметних компетентностей учнів в процесі навчання математики».

Основною метою освітньої галузі «Математика» є формування в учнів математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі, успішного оволодіння знаннями з інших освітніх галузей у процесі шкільного навчання, забезпечення інтелектуального розвитку учнів, розвитку їхньої уваги, пам΄яті, логіки, культури мислення та інтуїції.

Було розглянуто 13 робіт учителів початкових класів та 3 – середньої освіти. Із них: Трачук Л.О. (Берізкобершадської ЗОШ І-ІІ ст.), Кваші Т.П. (Голдашівської ЗОШ І-ІІ ст.), Тимошенко Т.Л., Череушенко Т.Т. (Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.), Лірник О.А. (Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст.), Соколюк К.В. (Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст.), Осадчої Л.В. (Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.), Бурлаченко С.В., Щербата В.Г., Овсяденко Л.В. (Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Мороз О.М., Бідняк Є.П., збірка (Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Гега М.В. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Томашевська О.С. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); Херсонюк В.Г. (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Поліщук Л.І. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Колісниченко Г.А. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Членами районного журі були рекомендовані для участі в обласному етапі роботи Череушенко Т.Т. (Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.), Лірник О.А. (Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ст.), Осадчої Л.В. (Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.), Мороз О.М., Бідняк Є.П., збірка (Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Гега М.В. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст.№1), Томашевська О.С. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Херсонюк В.Г. (Джулинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Колісниченко Г.А. (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Галина Савчук, методист РМК

 

14.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Змагання з міні-футболу

Нещодавно відбувся районний турнір з міні-футболу між командами «Держслужбовець» і ДПРЧ -16 (пожежна частина) приурочений Дню державної служби. Турнір пройшов у цікавій, безкомпромісній боротьбі і був  підтриманий уболівальниками.

Команда "Держслужбовиць" проявила волю до перемоги програючи за дві хвилини до завершення гри,  зуміла забити два м’ячі і здобути перемогу з рахунком 2 : 1 показавши при цьому змістовний і видовищний футбол. Забитими голами відзначились Микола Струтинський і Сергій Сировець. Добу гру у складі команди показали Володимир Ольшевський і Віктор Олійник.

 

Команди учасники турніру, а також кращі гравці нагороджені грамотами райкому профспілки працівників державних установ району за підтримки якого і відбулись дані змагання.

                                                                         Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту

 

14.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Лунає наша колискова у Вінниці

08.06.2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся обласний етап конкурсу «Колискова пісня». Бершадський район гідно представляла переможець районного етапу Конкурсу музичний керівник ДНЗ №3 «Малятко» м.Бершаді Ніна Шевчук. Під супровід бандури прозвучала колискова на музику та слова Й.Кишакевича «Спи, Ісусе, спи…». Авторський відеоролик до пісні підсилив виступ конкурсантки.

Наталія Свистун, методист з дошкільної освіти Бершадської РМК

 

11.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день друзів

Дружба!.. Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи.

Не дивно, що на своїй 65-й сесії Генеральна Асамблея ООН в резолюції № 65/275 від 27-го квітня 2011-го року,  оголосила день 30-те липня офіційним Міжнародним днем дружби. Але одного дня для дружби замало! От і з′явилось неофіційне свято -  Міжнародний день друзів, який святкують 9 червня!

Справжня дружба чомусь вважається вкрай рідкісним явищем. На наш погляд це зовсім не так. Деякі, може, поки що не помічають її або ж виставляють занадто високі мірила для визначення її справжності, але в цьому і полягає відповідь - якою мірою будете міряти, такою відміряють вам - і це без компромісів. Дружбу можна легко втратити, але хто шукає - знаходить, адже дружба ні до чого не зобов’язує і зобов’язує до всього. Вона є природньою для нас і більш природньою, ніж ворожнеча. Її природа відома всім - вміння віддавати або ж дарувати те, що є у нас в абсолютному достатку - нашу увагу. Ми всі володіємо нею. Ми часто приділяємо увагу абсолютно незначним речам, не помічаючи тих, хто оточує нас, а саме вони є справжньою цінністю. Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми, навіть без шкоди для себе, можемо з легкістю поділитися.

Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!

  

11.06.2017 | Aдмін | Читати далі

З відкритим серцем до дітей

1 червня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за сприяння Народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки організовано благодійний обід та святкові розваги для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування району.

На заходи, які відбувалися у закладі громадського харчування, завітали Кучер Микола Іванович, Стефанцов Іван Васильович та Бурлака Михайло Григорович. Привітавши учасників заходу зі святом, вони побажали гарного настрою, веселих розваг та відпочинку, а також змістовних літніх канікул.

50 дітей дітей даної категорії стали учасниками розважальної програми та отримали призи. Загалом, 84 дитини Бершадщини отримали солодкі подарунки та гарний настрій. 

Свою вдячність діти  виразили довірою та щирим спілкуванням. 

11.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Країна дитячих мрій

1 червня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на центральному стадіоні міста відбулися святкові заходи за участю голови райдержадміністрації Івана Васильовича Стефанцова, голови районної ради Михайла Григоровича Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського. Заходи організовані відділом освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації із залученням школярів загальноосвітніх навчальних закладів та учасників пришкільних літніх таборів.  В рамках заходів з Міжнародного дня захисту дітей проходять дводенні Міжобласні спортивні змагання серед дітей з футболу, волейболу та легкої атлетики на кубок Народного депутата України Миколи Івановича Кучера за підтримки меценатів: депутата Вінницької обласної ради Ковбасюка Олега Івановича, Маланчука Віктора Петровича та ГО "Соціальний центр МХП".

Вітаючи учасників заходу, керівники району побажали мирного безтурботного дитинства, гарного і  змістовного відпочинку влітку та здійснення найзаповітніших мрій.

«Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість  і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, і діти всього світу, щохвилини, щодня були радісними і щасливими, відмітив голова райдержадміністрації. - Немає більшого щастя, ніж посмішка та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме  для цього всі ми живемо і працюємо».

Діти підготували творчі вітання: пісні та хореографічні композиції, танці та флеш– моби. Своїми виступами вітали  вихованець будинку дитячої творчості, учень Бершадської ЗОШ І – ІІІст. №1 Сергій Іванченко,  дитячий  гурт «Кринички» Шляхівської ЗОШ І – ІІІст., учениця Війтівської ЗОШ І – ІІІ ст.. Юлія Мордух, ансамблі«Любава» та «Дивограй» вихованців Будинку дитячої творчості. Попурі народних пісень виконав гурт «Сопілкарик» Баланівської ЗОШ І – ІІІ ст.. Хореографічними композиціями вражали зразковий колектив естрадного танцю районного будинку культури «Мрія» та колектив Будинку дитячої творчості «Міраж». А насамкінець, всі учасники свята виконали тематичний флеш – моб «Щасливе дитинство» .

 

Протягом дня можна було пограти  в шашки та теніс, взяти участь у конкурсі малюнка на асфальті, майстер-класах та інших розвагах. 

На розваги було запрошено більш ніж 450 вихованців пришкільних таборів. Яскраве свято, чудовий настрій діти створювали собі і своїм одноліткам. Свято до Дня захисту дітей вже стало традиційним. "Країна дитячих мрій " та "Казковий світ дитинства" (для дошкільнят) чекатимуть вас, дорогі діти! До зустрічі наступного року!

 

 

11.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 «76» 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181
Всього новин: 1083