Пам'яті Славка Дремлюха...

29 серпня минає 3 роки із дня загибелі В’ячеслава  Дремлюха.В’ячеслав Дремлюх-ровесник незалежності, молодий хлопець, який понад усе, любив життя.   Народився 23 вересня 1991 року у м. Бершаді. Навчався у Бершадській ЗОШ І - ІІІ ступенів №3.

Був веселим, життєрадісним хлопцем, який любив пригоди. Служив у лавах Збройних Сил України. У важку для країни годину, став на її захист, не вагаючись, і віддав за свободу та незалежність України найцінніше -  своє молоде життя.

Загинув  під час проведення антитерористичної операції на Сході країни під м. Іловайськом.

Іловайський котел - епізод війни на сході України у другій половині серпня 2014 року, в ході якого розгорнулися запеклі бойові дії між Збройними Силами України і підрозділами МВС з одного боку, та озброєними формуваннями колабораціоністичної  терористичної організації ДНР і Збройних сил Російської Федерації з іншого.

Українські силовики увійшли в Іловайськ 18 серпня. Вони змогли взяти під свій контроль більшу частину міста, однак після введення регулярних російських військ 23-24 серпня і через дезертирство окремих українських підрозділів 28 серпня іловайське угрупування опинилося в оточенні. 29 серпня вночі В.Путін звернувся до бойовиків із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинилися в оточенні.

29 серпня о 6:00 ранку російський офіцер прибув до Многопілля і повідомив українській стороні, що вихід має відбуватися без зброї. О 8:15 українські військові організованими колонами почали рух з міста. Колони були розстріляні на марші.

Сутичка під Іловайськом стала переломним моментом війни на сході України — Збройні Сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони. Важкі втрати спонукали українське керівництво до укладення Мінського перемир'я в рамках контактної групи Україна—Росія—ОБСЄ із залученням представників російських бойовиків.

23 вересня Славік мав би святкувати своє 23 – річчя. Але до нього він не дожив.

6 вересня 2014 року Бершадщина прощалася із загиблим під м. Іловайськом жителем міста Бершаді В’ячеславом Дремлюхом. В останню путь проводжали героя всім містом, розділяючи горе рідних та близьких.

Зокрема, багато було молоді, яка виростала та виховувалася у роки незалежності нашої країни. Кожен із присутніх, переосмислюючи життєві цінності, подорослішав на півжиття.

В’ячеслав Дремлюх похований на кладовищі  м.Бершаді. Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях вдячних земляків.

Згідно Указу Президента №311/2015 від 4 червня 2015 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нашого земляка ДРЕМЛЮХА В’ячеслава Анатолійовича нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Іменем героя у м.Бершаді названо вулицю, на якій він проживав, відкрито меморіальну дошку на фасаді Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №3, де навчався. 23 серпня 2016 року відкрито  меморіальну  дошку на початку вулиці, названої іменем героя.

Райдержадміністрація, районна рада, жителі району згадують свого земляка, вшановують і пам’ятають його подвиг. Герої не вмирають!

 

Слава Україні! Слава її Героям!

24.08.2017 | Aдмін | Читати далі

Інновації початкової школи

Особливістю роботи початкової школи в нових умовах є вивчення та активне впровадження в практику роботи інноваційних педагогічних технологій, що робить школу конкурентноспроможною на ринку освітніх послуг.

22.08.2017р. на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулося засідання районного методичного об΄єднання учителів початкових класів.

Розглядалися питання оновлення цілей, змісту, методичного забезпечення початкової освіти, які відкривають перед учителями 4-річної школи суттєво збагачені можливості для навчання, виховання, розвитку. 

Проект оновлення програм початкової школи (зміни внесені у 13 програм 1-4 класів) – крок до повного оновлення стандартів середньої освіти, які будуть запроваджені з 2018 року.

На пленарному засідання було розглянуто також проект Державного стандарту початкової освіти, яким передбачено впровадження нового змісту освіти, який ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві. Крім того, обговорювався проект типових навчальних планів, розроблених на основі Базового навчального плану.

На секційних засіданнях керівники методоб΄єднань опрацювали з учителями початкових класів методичні рекомендації щодо нового навчального року, проблеми, які стоять перед учителями та шляхи їх вирішення.

Галина Савчук, методист РМК

24.08.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч учителів трудового навчання

23 серпня 2017 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.. №3  відбулося  районне методичне об’єднання учителів трудового навчання, під час якого було підведені  підсумки роботи районного методичного об’єднання учителів трудового навчання у минулому навчальному році, обговорено і затверджено план роботи на 2017-2018 н.р.

Рябоконь В.О., учитель трудового навчання Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст, голова районного методичного об’єднання учителів трудового навчання (чоловіки) ознайомив учителів району з методичними рекомендаціями щодо викладання трудового навчання у 2017-2018 н.р.

Марієчко Л.М., учитель трудового навчання Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст., голова районного методичного об’єднання учителів трудового навчання (жінки) детально ознайомила з основними змінами в оновленій програмі з трудового навчання для 5-9 класів.

 

Учителі трудового навчання, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади :Валовий В.П.,учитель вищої категорії Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Вудвуд О.П., учитель Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст. презентували свій досвід роботи з обдарованими дітьми.

Алла Олійник, методист РМК

 

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі

Серпневе методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури та шкільних бібліотекарів

23 серпня 2017 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося районне методичне об єднання вчителів зарубіжної літератури на тему : «Актуальні питання вивчення зарубіжної літератури та російської мови: стан, проблеми, перспективи». Учасники зібрання мали можливість обговорити низку актуальних питань, пов’язаних з організацією вивчення зарубіжної літератури та російської мови у 2017-2018 навчальному році, познайомитись із змістом та структурою оновленої програми з російської мови та зарубіжної літератури  у 9 класі, з підручниками по зарубіжній літературі. Також було проаналізовано роботу методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури та російської  мови  за минулий 2016-2017 навчальний рік, участь дітей в районному та обласному етапах олімпіади з російської мови. Учасники методичного об’єднання  познайомились з пріоритетними напрямками  діяльності  районного методичного об’єднання та завданнями на 2017-2018 навчальний рік. 

Також  на засіданні   шляхом відкритого голосування  обрали Голову районного методичного об’єднання учителів зарубіжної літератури та російської мови  – учителя вищої категорії, «учителя-методиста» Вишинську Оксану Петрівну  з Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Цього ж дня базі районного методичного кабінету  відбулося  районне методичне об’єднання шкільних бібліотекарів, під час якого було підведено  підсумки роботи шкільних бібліотекарів у минулому навчальному році. Особливу увагу  приділено питанню проведення інвентаризації бібліотечних фондів шкільних підручників та забезпеченню учнів підручниками у 2017-2018 навчальному році. Шкільні бібліотекарі виступили з питаннями щодо планування роботи шкільного бібліотекаря на новий навчальний рік, співпраці бібліотеки та педагогічного колективу, масової роботи шкільної бібліотеки, а також поділились досвідом роботи щодо списання літератури в бібліотеці.

 

Головою районного методичного об’єднання одноголосно було обрано провідного бібліотекаря Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Рибак Наталію Василівну.

Валентина Куцак, методист РМК

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі

Серпневе методичне об’єднання вчителів іноземних мов

22 серпня 2017 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося районне методичне об’єднання вчителів іноземних мов за темою «Організація навчально-виховного процесу на уроках іноземних мов у 2017-2018 н.р.». На засіданні було проаналізовано роботу РМО вчителів за 2016-2017 н.р., обговорено та затверджено план роботи на 2017-2018 н.р., проаналізовано результати моніторингового дослідження навчальних досягнень учнів 4 класів з англійської мови у 2016-2017 н.р., опрацювано методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 2017-2018 н.р. та детально обговорено ряд основних змін у оновленій програмі для 5-9 класів.

 

Учителі іноземних мов Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст №1 та №3(Каритник І.Г. та Замкова Н.П.), Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.(Плахотна О.В.) та Бирлівської ЗОШ І-ІІ ст.(Манченко Т.В.) прозвітували про роботу літніх мовних таборів у 2017 році за участю іноземних волонтерів.

Алла Олійник, методист РМК

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч однодумців...

Швидко спливло літо, стрімко наближається Першовересень… І знову обсідають радісно-тривожні думки – що там, попереду? Що чекає в новому навчальному році?

В День українського прапора зібрались вчителі історії, щоб поділитись методичними знахідками, проаналізувати зміни у навчальних програмах, порадитись щодо пошуку оптимальних підходів до сучасної освіти. Нарада розпочалась незвично, піднесено – з урочистого мітингу, присвяченому одному з Державних символів України – Прапору. Підняття прапора, зворушливі пісні, непрохані сльози… «Мамо, пробач за чорну хустину». Скільки таких пробачень ще мають почути українські матері, аби нарешті  у Вільній запанував мир?..

Ми маємо наблизити цей час, плекаючи патріотів, які не на словах, а на ділі люблять свою Батьківщину. Сьогодні була розмова і про це: в Шляховій, наприклад, є вже династія патріотів – ветеран АТО Притуляк Анатолій Іванович чекає на повернення з-під Попасної сина Владислава, доглядаючи онука Дениску.

Вирішували також професійні проблеми –  суттєві зміни в програмах з історії і правознавства, опікувались підготовкою учнів до ЗНО. Було проаналізовано роботу районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства за 2016-2017 навчальний рік, обговорено та затверджено план роботи методичного об’єднання на 2017-2018 навчальний рік.

Змістовними та актуальними були виступи голови районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства Погончика Г.О. директора Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вчителів історії та правознавства Пугач Л.Л. Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будкевич О.М. Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, Постоловської Л.М. Великокиріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хахалини О.І. Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Юрченко Г.О. Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Звернута увага вчителів на підготовку школярів до ЗНО., а також залучення школярів до участі в олімпіадах, конкурсах, турнірах з правознавства. Розглянуто роботу вчителів з відзначення 500-річчя Реформації в Україні, 85-річчя вшанування жертв Голодомору 1932 – 1933 років.

 

Давні греки говорили: «Найбільша біда, яка може трапитись з людиною, це якщо вона буде жити в епоху реформ». А ми - нічого, звикли навіть: у новесеньких підручниках ще не висохла типографська фарба, а програми вже змінились! Вимоги до ЗНО стають все жорсткішими, а часу на підготовку учнів державою не передбачено! Але ми не збираємось здавати позиції, а, навпаки, докладемо всіх зусиль, щоб наші діти виросли гідними, гордими та нескореними.

Олена Хахалина, учитель історії Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

23.08.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 «58» 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166
Всього новин: 993