Як проходить олімпіада з трудового? А ось як!..

02 грудня 2017 року на базі районної станції юних техніків ( директор Бабій-Парахонич Олена Олександрівна) був проведений ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді брало участь 72 учні: 43 дівчинки та 29 хлопчиків.

ІІ етап олімпіади передбачав два тури: Перший тур це написання тестових завдань, над яким учні працювали протягом години.  Другий тур районної олімпіади безпосереднє  виготовлення певного виробу.

Дівчатка 8-9 класи виготовляли «прихватку кухонну», а 10-11 класи виготовляли «прихватку-рукавицю».

16 хлопчиків 8-9 класу маючи у своєму користуванні певний перелік матеріалів розробляли дизайн та виготовляли виріб: «Брелок». Виріб повинен був відповідати своєму функціональному призначенню та мати естетичний вигляд. Залежно від розробленого дизайну, уподобань та від володіння учнями художніми техніками виріб оздоблювався. 13 хлопців 10-11 класів розробляли дизайн та виготовляли виріб: «Футляр для флешки».

Фахове журі мало досить непросту роботу, адже вироби у всіх учасників вийшли дуже вдалими, зі смаком, функціональними!

Алла Олійник, методист РМК

06.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Вісті зі шкіл. Про спорт англійською!.. Зустріч у П'ятківській школі

1 грудня 2017 року на базі П’ятківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови за темою:«Формування ключових і предметних компетентностей школярів шляхом здійснення діяльнісного підходу в організації освітнього процесу на уроках англійської мови».

Учасники семінару відвідали урок англійської мови у 6 класі за темою «Спорт» (учитель англійської мови П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Янчук Аліна Анатолівна).

Так як у школі вивчається одразу дві іноземні мови, то учні продемонстрували відмінні навички говоріння французькою мовою у ході позакласного заходу за темою «Рандеву з французькою піснею і поезією» (учитель французької мови П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Дяк Галина Іванівна).

Практичним психологом П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Візнюк Світланою Семенівною було проведено цікавий психологічний тренінг з елементами арт-терапії «Дорога до себе».

Семінар пройшов у дружній, творчій атмосфері. Висловлюємо подяку адміністрації закладу за належну організацію заходу!

Алла Олійник, методист РМК 

06.12.2017 | Aдмін | Читати далі

День Збройних Сил України

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави з розпадом Радянського Союзу, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.

До складу української армії входять всі роди військ, які представлені Повітряними і Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами. У структуру Сухопутних військ входить армійська авіація і аеромобільні війська, механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, високомобільні десантні війська і Війська протиповітряної оборони. У структуру Повітряних сил включені винищувальна і штурмова авіація, розвідувальна, транспортна і бомбардувальна авіація, зенітно-ракетні та радіотехнічні війська.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

06.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Пам'ятні дати: Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів)

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Відзначається відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/40/212.

ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном.

Волонтери (добровольці) - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства.

У всесвітній декларації Добровольців сказано, що вони мають право присвячувати свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, не очікуючи винагороди.

04.12.2017 | Aдмін | Читати далі

«Серебрія серце гріє»

 «Серебрія  серце гріє»  під такою назвою в сільському будинку культури села відбулась презентація книги Григорія та Віктора Погончиків.

Зал був переповнений глядачами, які оплесками зустріли видавців книги про їх рідне село.

Презентацію книги чудово вела Людмила Звонська. Свято відкрив сільський голова С.А.Люльчак. Автори книги  Григорій та Віктор розповіли як писалася книга, збиралися матеріали, як допомагали жителі села, подякували спонсорам. З вітальним словом виступили спонсори книги О.Ф.Кавун та О.І.Ковбасюк. На святі виступили з вітаннями заступник голови районної ради С.В. Пересунько, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Н.М.Герасимчук, редактор районної газети «Бершадський край»  Ф.Х. Шевчук, поет, лауреат премій ім. В.Думанського М.С.Рудик прочитав власні твори.

Учасники зібрання поклали квіти до загиблих односельців у роки Другої Світової війни, щирими словами вдячності розповіли про односельців, учасників АТО.

Учасники художньої самодіяльності порадували гарним змістовним концертом, а саме соліст сільського будинку культури С.Звонський, методист районного будинку культури І.Жучишина та інші.

Жителі села, учасники заходу, як цінний скарб, отримали чудову книгу про рідне село «Серебрія серце гріє».

 

За матеріалами сайту Бершадської РДА

02.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Колегія Бершадської райдержадміністрації

01 грудня 2017 року в залі засідань КУ РДЮСШ «Ровесник» відбулося засідання колегії Бершадської районної державної адміністрації. На засідання запрошувались: члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники територіальних органів центральних міністерств та відомств,  організацій, підприємств  та установ району, міський та сільські голови, голови ОТГ, директори загальноосвітніх навчальних закладів.

На засідання колегії винесені наступні  питання:

1. Шляхи та напрямки удосконалення надання освітніх послуг на території району.

2. Про напрямки вдосконалення роботи з розвитку сімейних форм виховання. Соціальний супровід дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають в складних життєвих обставинах.

3. Про стан впровадження соціальних заходів спрямованих на підтримку малозахищених верств населення.

По першому питанню: «Шляхи та напрямки удосконалення надання освітніх послуг на території району» доповідала начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна.

Про напрямки вдосконалення роботи з розвитку сімейних форм виховання. Соціальний супровід дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах  - доповідала  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська, із співдоповіддю виступила директор Бершадського районного центру соціальних служб  для сім’ї,  дітей  та молоді  Тетяна Кубко та інформувала заступник директора з навчально-виховної роботи Джулинської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат Бершадського району Вінницької обласної Ради  Оксана  Дудник.

Начальник управління соціальної та молодіжної політики Людмила Гаврилишина доповідала «Про стан впровадження соціальних заходів спрямованих на підтримку малозахищених верств населення»

З усіх розглянутих питань члени колегії прийняли рішення. На завершення засідання голова райдержадміністрації запропонував присутнім переглянути проморолик про Бершадський район, який створено спільно працівниками районної державної адміністрації та районної ради.

Засідання колегії відбулося за участі голови районної ради  Михайла Бурлаки. Вів колегію та підбив підсумки роботи голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. Підсумовуючи роботу голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зазначив:  «Ми в черговий раз переконалися який прекрасний бершадський край та люди які в ньому проживають. Маємо зробити все можливе аби діти Бершадщини  зростали щасливими, здоровими, освіченими та захищеними. Питання, які сьогодні ми розглянули на колегії є пріоритетними в діяльності районної влади та перебувають на особливому контролі. Бажаю кожному працювати на розквіт Бершадського краю, миру та злагоди нашій країні.»

 

За матеріалами сайту Бершадської РДА

02.12.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 «31» 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166
Всього новин: 993