Святкова колегія до Дня працівника освіти "Учителю вклоняємось доземно!"

Багряним листом зацвітає осінь... Учителю... це тобі вона відкриває двері рідної школи, барвистим серпанком бабиного літа стрічає на рідному порозі, промінчиком сонця сяє в очах твоїх дітей. Учитель – професія унікальна. Все  починається від вчителя, від його мудрості, любові, терпіння. Майбутнє людини та суспільства проектується за звичайною шкільною партою, біля класної дошки, у шкільних майстернях, у гуртках та секціях позашкільних закладів.

 Напередодні Дня учителя відбулася святкова конференція працівників освіти Бершадського району «Учителю вклоняємось доземно!» Привітати вчительську еліту прийшли перший заступник голови Бершадської РДА Ольшевський Володимир Едуардович, заступник голови Бершадської районної ради Пересунько  Сергій Васильович, начальник відділу освіти Дзюбенко Лідія Іванівна та голова профспілки працівників освіти  Морочинський Микола Климович. Також слова подяки отримали освітяни Бершадщини від відомого мецената, народного депутата Миколи Івановича Кучера.  На  заході були присутні особливі гості – педагоги, які були покликані на захист суверенітету нашої держави -  Кришталь Станіслав Петрович, Морванюк Ігор Анатолійович, Качан Петро Ігорович; Блажко Олександр Васильович. За  мужність, героїзм, відвагу захисники відзначені  подяками від райдержадміністрації , районної та міської ради, відділу освіти,  педагогічних працівників, батьків та вихованців. Також  хвилиною мовчання  педагоги вшанували пам'ять Героїв, які не повернулися, захищаючи   сьогодення та мирне майбутнє України.

 З районної сцени звучали слова про успіхи та досягнення  освітян. Приємно відзначити, що кожен з педагогічних колективів є фаховий  та творчий, вирізняється своєю  індивідуальністю. Під час святкового заходу творчо працюючі педагоги та кращі навчальні заклади були   нагороджені грамотами різних ступенів у номінаціях   «Дошкілля»,  «Педагогічний досвід», «Творчий потенціал» , «Позашкілля» , «Проліски надії –2016» «Освітянська подія», «Профактивність».

03.10.2016 | Aдмін | Читати далі

З Днем працівників освіти!

Свята і праведна твоя дорога. 
І ти на ній чимало літ! 
Ти справжній вчитель — це від Бога! 
І ти не йдеш — летиш у світ! 

Шановні колеги! Дозвольте у наше професійне свято привітати вас від усієї душі! Ми з вами соратники в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Ми – їх наставники і друзі. Ми даруємо їм надію і допомагаємо розправити крила для великого польоту довжиною в життя. Все наше життя - це виховання і навчання дітей. Побажаю вам, колеги, бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей.

Ми з вами обрали благородну професію. Педагогічна стежка дуже благородна і відповідальна, але часто виснажлива і невдячна. Але я думаю, що  у вашому великому серці знайдеться місце для кожного школяра, не дивлячись ні на що. Адже воно того варто, щоб через багато років, учень усвідомивши нашу працю, подякує, хоч подумки. Хочу в це свято – День Вчителя, побажати вам, колеги, бадьорості духу, щоб збувалися ваші заповітні бажання, щоб успіх ніколи не залишав, величезної радості, любові, а горя не знати.

Нехай завжди з радісним збудженням вам хочеться йти на роботу, щоб сіяти зерна в уми дітей, які проростуть. Адже вчити дітей не просто робота, а стиль життя. Під вашою чуйною опікою набираються знань діти, стають успішними, розумними, допитливими, розвивають у собі самовладання. Так давайте не падати духом ніколи і навіть коли гори зошитів перевіряємо! Колеги, нехай буде вам все по плечу під мирним небом нашої неньки - України!

 

Начальник відділу освіти

Бершадської РДА                                                           Лідія Дзюбенко


Голова ради голів профспілкових

 комітетів працівників освіти                                         Микола Морочинський

03.10.2016 | Aдмін | Читати далі

30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході. Це були зібрані в одному з древніх вавілонських храмів міста Ніппур глиняні таблички на яких їх сучасники запам’ятали важливу для них інформацію для наступних поколінь. У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037-му році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. У цій бібліотеці зберігалося понад дев’ятсот книг, що були виготовлені тоді виключно вручну. Для середньовіччя це була грандіозна праця і в подальшому в майстернях при Софійському соборі робилися книги, які увійшли в основу інших бібліотечних зібрань, наприклад, бібліотеки при Печерському монастирі, яка стала найбільшим з кінця ХІ століття центром культурного життя в Київській Русі.

Звичайно ж іноді книги безповоротно гинули в запалі пожеж і військових баталій, згадаємо лише знамениту Олександрійську бібліотеку. Так, з Софіївської бібліотеки збереглися тільки лічені екземпляри, серед яких найвідоміші - це безцінне Євангеліє. Примітно, що саме Слово Боже, Слово про спасіння і про Спасителя, було для людей найбільш цінною книгою, гідною збереження для наступних поколінь. Книга - Рейнське Євангеліє, на якій приносили клятву французькі королі, а нині, продовжуючи цю традицію, приносять присягу президенти Франції, колись вивезла з Києва Анна, дочка Ярослава Мудрого, це одна з тих небагатьох збережених книг знаменитої Софіївської бібліотеки.

Ми  поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників! Зі святом бібліотек!

03.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Дошкілля Бершадщини

Дитинство – не просто період зростання

 маленької людини, а період творення

майбутнього дорослого.

Марія  Монтессорі

День дошкілля – українське загальнодержавне свято, засноване в 2011 році на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути увагу на дитячий садок, дошкільну освіту в цілому і на роботу працівників цієї галузі.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу і Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів,  уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія. Бути вихователем – високе покликання, велика відповідальність і глибока повага.

У рамках всеукраїнського Дня дошкілля 20 вересня 2016 року в м.Вінниці пройшло обласне свято дошкільної освіти. За багаторічну, творчу працю, вагомий внесок у розвиток і вдосконалення роботи дошкільних навчальних закладів почесними грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджені завідуюча ДНЗ «Веселка» с.Джулинка Яценко Ольга Іванівна, вихователь-методист ДНЗ №3 «Малятко» Задорожна Людмила Володимирівна та медична сестра ДНЗ «Веснянка» с.Бирлівки Четвертинівська Лариса Олексіївна .

У дитячих садочках нашого міста з нагоди свята відбулися виставки творчих робіт, святкові концерти, театралізовані вистави та спортивні розваги для дітей і їхніх батьків, вручено подяки та грамоти кращим фахівцям дошкілля.

26.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Приймайте вітання, дошкільники!

День дошкілля

 

Квітує дошкілля району!!!

Із року в рік плека своїх малят,

У кожному садочку сміх і гомін,

До свята всі прибрались – наче на парад!

 

Тридцять вісім в нас садочків,

Не мало, й не багато.

День дошкілля всі святкують –

Веселе  й гарне свято!

 

Сонце світить нам одне,

Зігріва синочків й донечок.

А найбільше  в нас в районі,

Це звичайно  - «Сонечок».

 

«Ромашки» і «Світанки»,

«Веснянка» й  «Подоляночка» -

Співи, ігри і зарядка

Тут з самого раночку.

 

«Лелека», «Зірочка» і «Світлячок»

«Дзвіночок»,  «Вишенька» і «Чебурашка»!

Біжать малята,  як у рідний дім,

Бо там смачненька манна кашка!

26.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та у зв’язку з популяризацією здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою і спортом, 10 вересня 2016 року на центральному стадіоні «Колос» під патронатом  Бершадської райдержадміністрації, голови Бершадської районної ради та відділу освіти  проведено районну спартакіаду «Здоров’я»  серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Учасників спортивного свята привітали голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Сировець, голова районної ради ветеранів фізичної культури і спорту Прокіп Похила. У спартакіаді взяли участь 13 команд ЗОШ І-ІІІ ст. Програма спартакіади  передбачала змагання з міні-футболу, настільного тенісу, армспорту, легкоатлетичні змагання – біг на 100 і 400 метрів, естафету 4х100 м та стрільби з пневматичної гвинтівки. У підсумку перше загальнокомандне місце посіла команда  Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге загальнокомандне місце посіла команда Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст  , третіми були школярі Бершадської загальноосвітньої школи №3. Успішно виступили і за результатами наблизились до призерів змагань команди Бершадської №1 і Флоринської школи.У змаганнях з міні-футболу серед юнаків перше місце посіли спортсмени із Сумівської школи, другими була команда із Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст №3 і на третьому місці спортсмени з Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст . 

26.09.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 «186» 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246
Всього новин: 1476