Районне методичне об'єднання учителів біології

10 січня 2017 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулось районне методичне об'єднання учителів біології . Метою заходу було підведення підсумків роботи за І семестр та окреслення основних завдань щодо  реалізації принципів сучасної природничої освіти. Зроблено аналіз участі шкіл району в Тижні  біології, Тижні екології та охорони природи, а також результативність участі у районній науково-практичній конференції «Збереження та охорона реліктових рослин та тварин нашого краю».  Учасники фахового конкурсу «Учитель року-2017» з Чернятської та Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. поділились досвідом щодо підготовки до конкурсу, самопрезентації, проведення уроків.

На методичне об'єднання була запрошена переможець І Інтернет-конкурсу за версією науково-популярного журналу «Колосок» Титарчук М.Г. – учитель фізики з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка розповіла про особливості та переваги онлайн-конкурсу, поділилась враженнями від  наукової конференції в м.Київ, організованої представниками американського посольства для переможців конкурсу. 

Важливим напрямком роботи кожного педагога є робота з обдарованими дітьми.  На РМО підведено підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з біології та екології. Працюючи в парах, учителі біології проаналізували тестові вправи з біології;  розібрали складні практичні  завдання. Особливістю олімпіади з екології є підготовка творчих проектів та їх публічний захист. З метою демонстрації захисту науково-дослідницької роботи на методичне об'єднання  була запрошена переможець ІІ етапу олімпіади з екології Маршук Мар'яна з Бершадської школи №3.

На завершення заходу було наголошено на важливості всебічної діяльності учителів біології у міжатестаційний період та доведено графік проходження курсової перепідготовки у 2017 році.

Ірина Романчук, методист РМК

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Шкільна бібліотека-2017

Нещодавно на базі районного методичного кабінету відбувся  районний етап конкурсу «Шкільна бібліотека-2017». Конкурс проводився з метою підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек  загальноосвітніх навчальних закладів, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу  бібліотечної професії.  

До бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.

В конкурсі взяли участь шкільні бібліотекарі міських шкіл: Рибак Наталія Василівна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1), Усата Юлія Миколаївна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Мараховська  Тетяна Анатоліївна (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3). Кожен із учасників обрав  номінацію «Читання і діти: діапазон  бібліотечних ідей та можливостей», а Мараховська Т.А. окрім даної номінації обрала ще  «Шкільна бібліотека-інформаційний центр навчального закладу». Всі конкурсанти продемонстрували свій досвід роботи з обраної теми, підготували  яскраву презентацію.

Переможцем районного етапу конкурсу стала Мараховська Тетяна Анатоліївна, бібліотекар Бершадської школи №3. Тож зичимо їй успіхів у наступному етапі!

Валентина Куцак, методист РМК

 

 

11.01.2017 | Aдмін | Читати далі

З Різдвом!

На дворі – Різдво... Для багатьох українців це свято є бажаним та шанованим. Цього дня ми думаємо про високе, духовне, неосяжне, аналізуємо своє життя та вчинки і тішимося з простих сімейних радощів, зігрітих віковічними традиціями. Сьогодні, як і багато років тому, люди шукають тепла, розуміння, підтримки, сімейного затишку. Тож нехай різдвяна  зірка, що віщує народження прекрасного, оселиться у ваших серцях. Нехай збереться за святковим столом вся ваша родина. Бажаємо вам  досягти душевної рівноваги, зростити у собі пагони прекрасного і відшукати розуміння у навколишньому світі. У це світле і чисте свято Різдва Христового ми бажаємо вашій родині безмірного щастя, відмінного здоров’я, благополуччя.  Робіть добро не лише заради подяки, а щоб перемагала справедливість. Бажаємо успіхів у добрих справах! Щоб у вашому домі завжди лунав щасливий сміх, сльози були тільки від радості і щоб доброта не покидала ніколи ваших сердець!

Веселих і добрих свят!

06.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято новорічної ялинки

Зима – це завжди свято, адже саме ця пора року приносить всім і дорослим і малим  безліч незабутніх вражень, піднесеного настрою та приємних подарунків. Яка ж зима без Нового року?! Це свято, на яке з нетерпінням чекають всі. Вже стало  доброю традицією  на новорічні свята  відділом освіти  проводити  заходи  на центральній площі  біля новорічної ялинки для дітей міста. 1січня 2017 року  учні Бершадської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №2  та Станція юних натуралістів представляли  розважальне  дійство «Новорічний калейдоскоп». 2 січня 2017 року учні Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 та Будинок дитячої творчості  провели  свято «У  цей новорічний час!». 3 січня 2017 року учні Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1таСтанція юних техніків запросили всіх  бажаючих на новорічне шоу «Святкуємо разом!». У ці  дні на центральній площі нашого міста  панували яскраві добрі хвилини чудес та казок, запальна музика, а красуня-ялинка та гарний новорічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей, учителів та батьків. Звучали вітання Діда Мороза та Снігуроньки з Новим роком  та Різдвяними святами, а веселі хороводи разом з  Фіксиками, Міккі та Мінні Маусами, Бабою Ягою, Ельзою,  Білосніжкою,  Попелюшкою,  Сніговою Королевою  об`єднували школярів у велике дружнє коло. Всі діти  разом з батьками та вчителями грали, співали, танцювали, водили хороводи навколо ялинки. Родзинкою святкового  дійства стали сучасні флеш – моби, які проводила класний керівник БСШ №2 Осадчук І.В. Незабутнє враження залишив у всіх присутніх «Різдвяний вертеп», який представили  учні 6 класу БСШ №3. Створили справжнє новорічне диво для дітей учні БСШ №1 інсценізувавши казку «Ріпка» на сучасний лад. Привітали піснями зі святом вокальні ансамблі «Дивограй» та «Дзвіночок» БСШ №3. Колективи педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів організовували ігри, конкурси, вікторини, розваги, змагання команд Діда Мороза та Снігуроньки. Всі діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Призовий фонд за сприянням міської ради (міський голова М.Кольченко).

Непомітно закінчилася новорічна казка, але на згадку залишилися приємні спогади, позитивні емоції та зміцніла дружба!  Учасники дійства  привітали всіх з прийдешними святами, бажаючи щастя, злагоди, миру, любові, добра.

Казка закінчилася, а так хочеться, щоб кожен день став для всіх святом. І дорослим, і малим,  зичимо приємних несподіванок, цікавих зустрічей. Нехай усі дні будуть радісними, казковими! З Новим роком!

 

Ніна Янчук , методист РМК  з виховної роботи  

05.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Подяка щира від дітей

      Минув  рік, на зміну прийшов новий 2017. Кожен подумки переосмислює: як прожив, що зробив, що вдалося. А кожен з нас, дорослих, живе надією про щасливе майбуття наших дітей.

         З великою теплотою в душі хочу подякувати людям, яким не байдужа доля чужих дітей, людям, які постійно турбуються про майбутнє громадян України.

         Веселі, смачні, солодкі новорічні та Різдвяні свята матимуть юні сумів чани завдяки нашим благодійникам, спонсорам, меценатам депутату районної ради,  директору СТОВ «Нива» с. Сумівка Царюку С.С., голові села с. Сумівка Дзюбенко Т.М., депутату обласної ради Зарічанському В.А.. А зелена красуня ялинка прикрашатиме школу, дитсадок, Будинок культури завдяки Бершадському лісгоспу (директор Краснєєв М. В., лісничий Сумівського лісництва Гуз А. О. )

         В переддень новоріччя дякуємо вам за добру та благородну справу -  турботу за дітей. Хай рік Вогняного Півня – символ оновлення, несе Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, благополуччя, Боже благословення.

Щиро вдячні районній державній адміністрації, відділу освіти за піклування про дітей. Бажаємо веселих новорічних свят та щасливого Різдва!

 З повагою від імені учнів, учителів, батьків

Галина Гуз,  директор Сумівської школи.

05.01.2017 | Aдмін | Читати далі

У Новий рік з відкритим серцем до дітей!

          Ось завершився 2016 рік. Час підводити підсумки. Та останній місяць символічний  і тим, що посилюється увага до  людей, які потребують особливої  підтримки  та  любові.
          Гарним сюрпризом для дітей та батьків Бершадського району стали театралізовані вистави Вінницької обласної філармонії  на базі  Баланівкої, Бирлівської, Війтівської, Джулинської, П′ятківської, Флоринської, Яланецької шкіл та в Бершадській дитячій музичній школі для міських садків і загальноосвітніх шкіл за сприяння Народного депутата України М.І.Кучера. Заходи проходили з 12 по 22 грудня.
         За допомогою театрального дійства  юні глядачі поринули у Новорічну казку з популярними мультиплікаційними героями Посіпаками , дресированими тваринами, конкурсами, запальною музикою. Виставу відвідали  близько 2400 дітей дошкільного та шкільного віку.  Всі учасники вистави  отримали подарунки від Народного депутата України  Миколи Кучера.
          Відділ освіти вдруге  організував  районне свято для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування «Із краю в край ходить Святий Миколай!». Свято проходило 19 грудня у форматі «голубого вогника» на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.  Діти не лише споглядали концерт, але й були активними учасниками конкурсів та розваг, підготовленими Будинком дитячої творчості. Невимушеної обстановки додавали частування пиріжками та  соком від міської ради, які забезпечив міський голова Кольченко М.І.  Завершився захід врученням подарунків від відділу освіти  та спільного фото на згадку.           
         26 грудня  делегація дітей з 10 шкіл району за сприяння служби у справах  сім’ї та молоді райдержадміністрації побувала  на святкуванні Новорічної ялинки у музично-драматичному  театрі ім. М. Садовського у м.Вінниця.  Для поїздки запрошені діти з малозабезпечених багатодітних родин, діти учасників АТО,  діти - сироти.  В пам’яті залишаться новорічна вистава «Дванадцять місяців», конкурси та подарунки.
        Новорічні подарунки для дітей, сім′ї  яких перебувають у складних життєвих обставинах, підготували небайдужі підприємці. Так, від магазину «Бульвар» (власник Кошеланський В.Г.) передано 50 пакунків із солодощами.  Активними «помічниками» Діда Мороза у нашому районі уже традиційно стали підприємець Володимир Зарічанський (магазин «Надія»), Народний депутат Микола Кучер, сільські голови,  керівники фермерських господарств. 
       Не залишились осторонь проблем дітей Сходу країни педагогічні колективи Бершадщини. Протягом грудня проходила благодійна акція по збору дитячих  іграшок та передача волонтерам для дітей в зоні проведення АТО. До акції долучились 22 загальноосвітніх навчальних заклади.  В рамках даної  акції колективи Бершадської №2, Баланівської, Джулинської, Лісничанської шкіл передали пакунки з іграшками, одягом також в Ободівську та Джулинську школи-інтернати.
        Дуже хочеться, щоб дітей соціально вразливих категорій було якнайменше, і, щоб кожна дитина не була обділена увагою та любов′ю дорослих та вірила у таїнство Святого Миколая, Діда Мороза.

                                           Ірина Романчук, методист РМК

 

05.01.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 «136» 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Всього новин: 1280