Турбота про дітей - запорука світлого майбутнього

Сучасний світ – світ інформаційних технологій, що дарують доступ до скарбниць науки. Можливості  ІКТ майже безмежні, тому однією з першочергових  задач школи є підготовка учнів до життя та діяльності в умовах інформаційного суспільства.

Це, безумовно, передбачає відмову від стереотипного навчання, що вимагає поповнення матеріально-технічної бази школи.

Завдяки допомозі небайдужих людей  у нас, в Поташнянській школі, створено умови для досягнення належного рівня освіти, орієнтованого на вимоги сучасності та запиту учнів.

Так, завдяки підтримці народного депутата України Миколи Кучера,  в кабінети 1-3 класів закуплено три телевізори 40’’BRAVIS LЕD та чотири ноутбуки ASUS. У придбанні телевізора в кабінет 4 класу допомогли керівники ПРАТ «Явір-Агросервіс» Євгеній Бондарчук та Василь Данильченко, землекористувач  Іван Пасічник та батьки.  Не залишилась поза увагою і організація дозвілля дітей. Нашими земляками, керівниками Чорноморського (Іллічівського) автодору Олегом та Олександром Гончаренками закуплено футбольну форму та  м’ячі.

Тепло і затишно стало у девяти кабінетах із заміненими на сучасні металопластикові вікнами (виробник – ПП «Вікна центр» м. Львів). Згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 р. №395 із державного бюджету було виділено 99 тис. 700 грн., з районного бюджету-3 тис. грн., з сільського бюджету-15 тис. грн. , батьківським та педагогічним колективами – 10 тис.грн.,  33 тис. 300 грн. від ПРАТ «Явір-Агросервіс», яке очолює Євгеній Бондарчук. Неодноразово матеріально підтримував та підтримує  Євгеній Бондарчук різні конкурси, змагання, поїздки, проекти для всебічного розвитку підростаючого покоління нашого села.

Завдяки турботі цих людей  відбулася активна соціалізація дітей.

Добрі справи не залишаються  непоміченими – вони, як маячки світять тим, хто хоче допомогти. Впевнені, що цей приклад є показником для  всіх, хто дійсно переймається майбутнім країни. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а радість та надію.

Сподіваємося, що співпраця триватиме, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Адміністрація школи, вчителі, учні та батьки щиро вдячні за увагу і турботу добрим і щедрим людям, які ніколи не залишаються байдужими до нашої школи. Бажаємо нашим спонсорам міцного здоровя, злагоди, миру, благополуччя, душевного спокою та достатку!

Наталія Соболєва, директор Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст.

 

23.01.2017 | Aдмін | Читати далі

«День Соборності та Свободи України»

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.

Набираючи обертів, машина кривавої диктатури, яка прийшла на зміну колишніх «консерваторів» поспішила зламати і ці сміливі починання вільного українського народу. Вже буквально через кілька місяців більшовики увійшли в Київ, Закарпаття окупувала Чехословаччина, а Східну Галичину - поляки. А далі ...

Акт злуки тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив надію просто зникає. Надію, приміром, втратили нащадки кривавих диктаторів, коли Великий і Могутній Радянський Союз - об’єднання, побудоване зовні на «нових канонах справедливості», а всередині на крові і безглуздих жертвах, звалилося, не залишивши після себе нічого, що могло б його реанімувати.

22-е січня 1990-го року. Мільйони українців вишикувалися в справжню живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України № 42/99 День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави. Потім, 30-го грудня 2011-го року, відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 під назвою «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», День Свободи, який раніше відзначався 22-го листопада був об’єднаний з Днем Соборності і свято набуло свою нову назву - «День Соборності та Свободи України».

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України «братнім російським народом», відповідно до Указу Президента України № 871 / 2014 від 13-го листопада 2014-го року, святу повернули колишню назву. «Відзначати щорічно 22 січня - у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - День Соборності України. Внести до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року № 1209 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят” зміну, виключивши абзац другий статті 1.»- йдеться в Указі.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава йому за цю прекрасну країну - Україну!

22.01.2017 | Aдмін | Читати далі

День в історії - Українська Центральна Рада прийняла Четвертий універсал

Це державно-політичний акт, грамота-прокламація, які видавала Українська Центральна Рада для широкого українського загалу. Всього УЦР було видано 4 універсала, які визначали етапи формування Української державності - від автономії до повної самостійності.

Четвертий Універсал був виданий 22-го січня 1918-го року (за новим стилем) і декларував незалежність України. УНР проголошувалася «самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу», а виконавчий орган, Генеральний Секретаріат — Радою Народних Міністрів.

Він замінив постійну армію міліцією, доручив провести вибори народних рад — волосних, повітових і місцевих, установив монополію торгівлі, контроль над банками, підтвердив закон про передачу землі селянам без викупу, прийнявши за основу скасування власності і соціалізацію землі. Доручив Раді Народних Міністрів продовжувати розпочаті переговори з Центральними державами і довести до підписання миру; закликав усіх громадян УНР до боротьби з більшовиками.

Умови IV Універсалу:

  • УНР проголошується незалежною, вільною суверенною державою українського народу;
  • З усіма сусідніми країнами УНР прагне жити у мирі та злагоді;
  • Влада в Україні належить народу України, від імені якого, допоки не зберуться українські Установчі збори, буде правити ЦР;
  • Піддано жорстокій критиці політику більшовиків, яка веде до громадянської війни;
  • УЦР зобов'язується вести боротьбу проти прибічників більшовиків в Україні;
  • УЦР зобов'язувалась негайно почати мирні переговори з Німеччиною;
  • УЦР планує провести земельну реформу в інтересах селян;
  • Держава має встановити контроль над торгівлею та банками

III і IV Універсали поставлено на голосування членами Малої Ради, чим надано їм значення законопроектів. А рівно через рік…

22.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Новорічна казка від народного депутата

12 січня, за сприяння  народного депутата Миколи Кучера, 29 дітей з Бершадщини відвідали столицю нашої України - Київ.

Одразу після приїзду  наша група, і діти, і  батьки-супроводжуючі, відвідали головну ялинку країни на Софіївській площі, пройшлися колоритними рядами святкової ярмарки. Цікаво та весело було на Михайлівській площі: тут розмістився розважальний майданчик «Кіндер». Були тут і Діди Морози з оленями, Кіндер-Пінгвіни і казковий потяг!

Потім батьків та дітей старою казкою на новий лад зустрічав Національний Цирк України. Окрім зустрічі з казковими  героями — Попелюшкою, злою Мачухою, Феєю і Принцом,  їх чекало насичене циркове видовище з хижаками, екзотичними тваринами, еквілібристами, жонглерами і повітряними гімнастами.

Ну і які ж розваги без Макдональдса?!  Усі дітлахи та дорослі відвідали кафе у приміщенні Океан Плаза.

А найцікавішим дійством  для малечі звичайно була подорож до розважально-ігрового центру «Хеппілон». Електромашинки, батути, лабіринти, різноманітні атракціони, салон віртуальної реальності – ось вона, дитяча мрія!

Втомлені і щасливі діти прощались з вечірнім Києвом… Але чудеса ще не завершились – кожен з малюків отримав ще й смачний солодкий подарунок особисто від Миколи Івановича.

Хочемо висловити слова щирої вдячності Миколі Івановичу,  за подаровану нашим дітям новорічну казку!

 

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Січневі методичні об׳єднання

Минулого тижня на базі районного методичного кабінету, Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та №3 відбулися методичні об’єднання : керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, шкільних бібліотекарів, класних керівників, вчителів біології, математики, англійської мови, трудового навчання. 

Дані заходи проводились з метою підведення підсумків роботи за І семестр, аналізу результативності  проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів, обговорено  завдання на ІІ семестр, проаналізовано надходження підручників для учнів 4 та 7 класів, відсоток їх забезпечення. Підбито  підсумки моніторингу стану впровадження оновлених навчальних програм початкової школи в загальноосвітніх навчальних закладах району, результати онлайн-тестування учителів початкових класів за оновленими програмами  початкової школи, а також оголошено  підсумки районного етапу конкурсу «Учитель року-2017». Класних керівників ознайомлено з інструктивно-методичними рекомендаціями з прав людини та методики викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відбулися і засідання творчих груп. Творча група вчителів математики обговорила питання впровадження інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховний процес як ефективний засіб формування ключових компетентностей учнів.  Творчі групи учителів історії та української мови підбили підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об′єднаймося ж, брати мої».

 

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Районне методичне об'єднання учителів біології

10 січня 2017 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулось районне методичне об'єднання учителів біології . Метою заходу було підведення підсумків роботи за І семестр та окреслення основних завдань щодо  реалізації принципів сучасної природничої освіти. Зроблено аналіз участі шкіл району в Тижні  біології, Тижні екології та охорони природи, а також результативність участі у районній науково-практичній конференції «Збереження та охорона реліктових рослин та тварин нашого краю».  Учасники фахового конкурсу «Учитель року-2017» з Чернятської та Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. поділились досвідом щодо підготовки до конкурсу, самопрезентації, проведення уроків.

На методичне об'єднання була запрошена переможець І Інтернет-конкурсу за версією науково-популярного журналу «Колосок» Титарчук М.Г. – учитель фізики з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка розповіла про особливості та переваги онлайн-конкурсу, поділилась враженнями від  наукової конференції в м.Київ, організованої представниками американського посольства для переможців конкурсу. 

Важливим напрямком роботи кожного педагога є робота з обдарованими дітьми.  На РМО підведено підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з біології та екології. Працюючи в парах, учителі біології проаналізували тестові вправи з біології;  розібрали складні практичні  завдання. Особливістю олімпіади з екології є підготовка творчих проектів та їх публічний захист. З метою демонстрації захисту науково-дослідницької роботи на методичне об'єднання  була запрошена переможець ІІ етапу олімпіади з екології Маршук Мар'яна з Бершадської школи №3.

На завершення заходу було наголошено на важливості всебічної діяльності учителів біології у міжатестаційний період та доведено графік проходження курсової перепідготовки у 2017 році.

Ірина Романчук, методист РМК

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 «130» 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209
Всього новин: 1249