Готуємось до ЗНО-2017

Нормативні документи, які регламентують проведення ЗНО у 2017 році

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ від 8 липня 2015р. №553  “Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти”

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ №889 від 27.07.2016р.
 “Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 серпня 2016 року

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ  №1055 від 31.08.2016р. “Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ  №1236 від 13.10.2016р. “Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році”

НАКАЗ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ №170 від 11.10.2016р. “Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році”

Особливості ЗНО – 2017

1. Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 23.05 до 16.06.2017 р.

2. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів (українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, російська мова).

3.  Переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

4.  У 2017 році будуть дійсні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

5.  Для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року зараховуються  як оцінки за державну підсумкову атестацію результати ЗНО з трьох предметів:
1 предмет з українська мова і література (українська мова),
2 предмет  математика АБО історія України (період ХХ – поч. ХХІ ст.)
3 предмет на вибір учасника

Реєстрація на ЗНО – 2017

Формування та відправлення до Вінницького РЦОЯО комплектів реєстраційних документів буде тривати  з 06.02.2017р. до 17.03.2017р.

 

Для реєстрації особа повинна підготувати такі документи:

Ø  копію паспортного документа (або копію свідоцтва про народження, якщо абітурієнт народився після першого вересня 2000 року й не отримав паспорт);

Ø  дві однакові фотокартки для документів  розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.

Ø  Висновок, наданий органами або закладами охорони здоров'я, про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО (для осіб з особливими освітніми потребами).

Ø  Копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації, - для особи, яка подає документи, оформлені іноземною мовою.

Для випускників минулих років – копію документа про повну загальну освіту.

Для учнів (слухачів, студентів) ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. - оригінал довідки з місця навчання, що підтверджує здобуття у 2017 році повної загальної середньої освіти.

 

  Під час реєстрації необхідно зазначити адресу, за якою може бути надіслана кореспонденція.

 

1. Для того щоб зареєструватися на ЗНО-2017 необхідно відкрити сторінку “Реєстрація-2017”, з 6 лютого 2017 року розміщену на сайті УЦОЯО (www.testportal.gov.ua) та, увівши персональні дані, сформувати реєстраційну картку.

2.    Роздрукуйте реєстраційну картку та оформіть її відповідно до вимог УЦОЯО.

3.    Сформуйте комплект реєстраційних документів:
Копія паспорта або свідоцтва про народження.
Реєстраційна картка.
Висновок, наданий органами або закладами охорони здоров'я, про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО (для осіб з особливими освітніми потребами).

4.   Подайте комплект реєстраційних документів адміністрації ЗНЗ (тільки випускники 2017 року) для відправлення до Вінницького РЦОЯО.

 

Пробне ЗНО – 2017

Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триває з 10 до 31 січня через мережу Інтернет на сайті Вінницького РЦОЯО (www.vintest.org.ua).

1.  Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної  реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

2. Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

3.  Кожен зареєстрований може скласти тести не більше ніж із двох предметів.

4.   Пробне ЗНО буде проводитися:

Ø  01.04.2017 – українська мова і література;

Ø  08.04.2017 – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Ø  Вартість пробного ЗНО з одного предмету складає 111.00 грн.

Участь у пробному ЗНО дає доступ до безкоштовного тренувального ON-LINE тестування з будь-якої кількості предметів.

 

Куди звертатися за інформацією?

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру   оцінювання якості освіти (УЦОЯО)

 

www.vintest.org.ua  – сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО)

(0432) 65 65 35 – телефон гарячої лінії  ВРЦОЯО

 

Іван Кустрич, головний спеціаліст  відділу освіти 

24.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Турбота про дітей - запорука світлого майбутнього

Сучасний світ – світ інформаційних технологій, що дарують доступ до скарбниць науки. Можливості  ІКТ майже безмежні, тому однією з першочергових  задач школи є підготовка учнів до життя та діяльності в умовах інформаційного суспільства.

Це, безумовно, передбачає відмову від стереотипного навчання, що вимагає поповнення матеріально-технічної бази школи.

Завдяки допомозі небайдужих людей  у нас, в Поташнянській школі, створено умови для досягнення належного рівня освіти, орієнтованого на вимоги сучасності та запиту учнів.

Так, завдяки підтримці народного депутата України Миколи Кучера,  в кабінети 1-3 класів закуплено три телевізори 40’’BRAVIS LЕD та чотири ноутбуки ASUS. У придбанні телевізора в кабінет 4 класу допомогли керівники ПРАТ «Явір-Агросервіс» Євгеній Бондарчук та Василь Данильченко, землекористувач  Іван Пасічник та батьки.  Не залишилась поза увагою і організація дозвілля дітей. Нашими земляками, керівниками Чорноморського (Іллічівського) автодору Олегом та Олександром Гончаренками закуплено футбольну форму та  м’ячі.

Тепло і затишно стало у девяти кабінетах із заміненими на сучасні металопластикові вікнами (виробник – ПП «Вікна центр» м. Львів). Згідно із Постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 р. №395 із державного бюджету було виділено 99 тис. 700 грн., з районного бюджету-3 тис. грн., з сільського бюджету-15 тис. грн. , батьківським та педагогічним колективами – 10 тис.грн.,  33 тис. 300 грн. від ПРАТ «Явір-Агросервіс», яке очолює Євгеній Бондарчук. Неодноразово матеріально підтримував та підтримує  Євгеній Бондарчук різні конкурси, змагання, поїздки, проекти для всебічного розвитку підростаючого покоління нашого села.

Завдяки турботі цих людей  відбулася активна соціалізація дітей.

Добрі справи не залишаються  непоміченими – вони, як маячки світять тим, хто хоче допомогти. Впевнені, що цей приклад є показником для  всіх, хто дійсно переймається майбутнім країни. Надаючи допомогу, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а радість та надію.

Сподіваємося, що співпраця триватиме, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Адміністрація школи, вчителі, учні та батьки щиро вдячні за увагу і турботу добрим і щедрим людям, які ніколи не залишаються байдужими до нашої школи. Бажаємо нашим спонсорам міцного здоровя, злагоди, миру, благополуччя, душевного спокою та достатку!

Наталія Соболєва, директор Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст.

 

23.01.2017 | Aдмін | Читати далі

«День Соборності та Свободи України»

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.

Набираючи обертів, машина кривавої диктатури, яка прийшла на зміну колишніх «консерваторів» поспішила зламати і ці сміливі починання вільного українського народу. Вже буквально через кілька місяців більшовики увійшли в Київ, Закарпаття окупувала Чехословаччина, а Східну Галичину - поляки. А далі ...

Акт злуки тоді так і залишився лише декларацією, але народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив надію просто зникає. Надію, приміром, втратили нащадки кривавих диктаторів, коли Великий і Могутній Радянський Союз - об’єднання, побудоване зовні на «нових канонах справедливості», а всередині на крові і безглуздих жертвах, звалилося, не залишивши після себе нічого, що могло б його реанімувати.

22-е січня 1990-го року. Мільйони українців вишикувалися в справжню живий ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.

21-го січня 1999-го року відповідно до Указу Президента України № 42/99 День Соборності був закріплений на законодавчому рівні суверенної держави. Потім, 30-го грудня 2011-го року, відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 під назвою «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», День Свободи, який раніше відзначався 22-го листопада був об’єднаний з Днем Соборності і свято набуло свою нову назву - «День Соборності та Свободи України».

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України «братнім російським народом», відповідно до Указу Президента України № 871 / 2014 від 13-го листопада 2014-го року, святу повернули колишню назву. «Відзначати щорічно 22 січня - у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - День Соборності України. Внести до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року № 1209 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят” зміну, виключивши абзац другий статті 1.»- йдеться в Указі.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава йому за цю прекрасну країну - Україну!

22.01.2017 | Aдмін | Читати далі

День в історії - Українська Центральна Рада прийняла Четвертий універсал

Це державно-політичний акт, грамота-прокламація, які видавала Українська Центральна Рада для широкого українського загалу. Всього УЦР було видано 4 універсала, які визначали етапи формування Української державності - від автономії до повної самостійності.

Четвертий Універсал був виданий 22-го січня 1918-го року (за новим стилем) і декларував незалежність України. УНР проголошувалася «самостійною, ні від кого не залежною, вільною суверенною державою українського народу», а виконавчий орган, Генеральний Секретаріат — Радою Народних Міністрів.

Він замінив постійну армію міліцією, доручив провести вибори народних рад — волосних, повітових і місцевих, установив монополію торгівлі, контроль над банками, підтвердив закон про передачу землі селянам без викупу, прийнявши за основу скасування власності і соціалізацію землі. Доручив Раді Народних Міністрів продовжувати розпочаті переговори з Центральними державами і довести до підписання миру; закликав усіх громадян УНР до боротьби з більшовиками.

Умови IV Універсалу:

  • УНР проголошується незалежною, вільною суверенною державою українського народу;
  • З усіма сусідніми країнами УНР прагне жити у мирі та злагоді;
  • Влада в Україні належить народу України, від імені якого, допоки не зберуться українські Установчі збори, буде правити ЦР;
  • Піддано жорстокій критиці політику більшовиків, яка веде до громадянської війни;
  • УЦР зобов'язується вести боротьбу проти прибічників більшовиків в Україні;
  • УЦР зобов'язувалась негайно почати мирні переговори з Німеччиною;
  • УЦР планує провести земельну реформу в інтересах селян;
  • Держава має встановити контроль над торгівлею та банками

III і IV Універсали поставлено на голосування членами Малої Ради, чим надано їм значення законопроектів. А рівно через рік…

22.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Новорічна казка від народного депутата

12 січня, за сприяння  народного депутата Миколи Кучера, 29 дітей з Бершадщини відвідали столицю нашої України - Київ.

Одразу після приїзду  наша група, і діти, і  батьки-супроводжуючі, відвідали головну ялинку країни на Софіївській площі, пройшлися колоритними рядами святкової ярмарки. Цікаво та весело було на Михайлівській площі: тут розмістився розважальний майданчик «Кіндер». Були тут і Діди Морози з оленями, Кіндер-Пінгвіни і казковий потяг!

Потім батьків та дітей старою казкою на новий лад зустрічав Національний Цирк України. Окрім зустрічі з казковими  героями — Попелюшкою, злою Мачухою, Феєю і Принцом,  їх чекало насичене циркове видовище з хижаками, екзотичними тваринами, еквілібристами, жонглерами і повітряними гімнастами.

Ну і які ж розваги без Макдональдса?!  Усі дітлахи та дорослі відвідали кафе у приміщенні Океан Плаза.

А найцікавішим дійством  для малечі звичайно була подорож до розважально-ігрового центру «Хеппілон». Електромашинки, батути, лабіринти, різноманітні атракціони, салон віртуальної реальності – ось вона, дитяча мрія!

Втомлені і щасливі діти прощались з вечірнім Києвом… Але чудеса ще не завершились – кожен з малюків отримав ще й смачний солодкий подарунок особисто від Миколи Івановича.

Хочемо висловити слова щирої вдячності Миколі Івановичу,  за подаровану нашим дітям новорічну казку!

 

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі

Січневі методичні об׳єднання

Минулого тижня на базі районного методичного кабінету, Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та №3 відбулися методичні об’єднання : керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, шкільних бібліотекарів, класних керівників, вчителів біології, математики, англійської мови, трудового навчання. 

Дані заходи проводились з метою підведення підсумків роботи за І семестр, аналізу результативності  проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів, обговорено  завдання на ІІ семестр, проаналізовано надходження підручників для учнів 4 та 7 класів, відсоток їх забезпечення. Підбито  підсумки моніторингу стану впровадження оновлених навчальних програм початкової школи в загальноосвітніх навчальних закладах району, результати онлайн-тестування учителів початкових класів за оновленими програмами  початкової школи, а також оголошено  підсумки районного етапу конкурсу «Учитель року-2017». Класних керівників ознайомлено з інструктивно-методичними рекомендаціями з прав людини та методики викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відбулися і засідання творчих груп. Творча група вчителів математики обговорила питання впровадження інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховний процес як ефективний засіб формування ключових компетентностей учнів.  Творчі групи учителів історії та української мови підбили підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об′єднаймося ж, брати мої».

 

15.01.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 «126» 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205
Всього новин: 1226