А у нас, у дитсадку!..

Методичне об’єднання музичних керівників відбулось нещодавно на базі ДНЗ «Сонечко» м.Бершаді. Музичні керівники Наталія Вовченко та Олена Горбенко  провели з дітьми старшої та середньої групи тематичні заняття «На веснянім лузі», «Весняні наспіви».

Музичні керівник також є керівниками гуртків, що діють на базі дитячого садка. Вихованці театрального гуртка представили оперу «Лісова пригода», ансамбль «ДоМіСольки» виконали веснянку, акомпонуючи на дитячих музичних інструментах

Під час теоретичної частини керівник методичного об’єднання музичних керівників Грозенко С.М. пригадала сучасні вимоги щодо організації музичних занять. Присутні музичні керівники обмінялися досвідом щодо проведення в дошкільних навчальних закладах тематичних занять.

Музичні керівники ДНЗ «Сонечко», підводячи підсумки своєї роботи за рік запропонували своїм колегам переглянути авторську розвагу фольклорного спрямування «А вже весна, а вже красна…».

Наталія Свистун, методист РМК з дошкільної освіти

 

28.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Шляхом поєднання технологій - до комунікаційних вмінь. Семінар учителів англійської мови в Усті

21 березня 2017 року проведено практичний районний семінар учителів англійської мови на базі Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів за темою «Формування комунікативних вмінь шляхом поєднання традиційних та інноваційних технологій». Традиційно захід розпочався з екскурсії по школі. Директор школи Гончарук Тетяна Дмитрівна ознайомила учителів району зі школою та досягненнями її педагогів.

Учителі англійської мови відвідали 2 уроки, які провели Хрол Олена Семенівна та Ґедзь Марія Яківна. На занятті у 10 класі з теми «Живопис», учителя Хрол Олени Семенівни, були використані традиційні та інноваційні методи навчання. Важливе значення на уроці відіграло ознайомлення учнів з творчістю англійських художників 18-го століття. Урок сподобався дітям та мав схвальні відгуки колег.

Урок англійської мови у 9 класі на тему« Подорож», учитель Ґедзь Марія Яківна, був насичений цікавими експрес-методами перевірки знань. Та головною метою такого заняття було розвиток навичок читання з метою розуміння основного змісту та повної інформації, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів.

На завершення семінару педагоги проаналізували уроки англійської мови. Також було проведено засідання районного методичного об'єднання учителів англійської мови, на якому розглянуто методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації з англійської мови у 2016-2017 навчальному році та підведені підсумки року англійської мови. 20 молодих педагогів району отримали сертифікати від Британської Ради та громадської ініціативи Go Global «Вчителі англійської мови-агенти змін».

Алла Олійник, методист РМК

 

28.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Тенісний турнір

Вісімнадцять хлопців та вісім дівчат зібрав районний  турнір з настільного тенісу в Будинку культури бувшого цукрового заводу з  Баланівки ,  Війтівки, Великої Киріївки, Чернятки  та БСШ № 1, № 2, № 3. Попри невелику чисельність учасників турнір проходив завзято. І хлопці, і дівчата впевнено виборювали перемогу.

 

Серед дівчат перемогу здобули:

І місце зайняла  Медвідь  Іванна з  Черняки;  

ІІ місце – Рудь  Катерина  з  Війтівки;  

ІІІ місце – Бондарчук Наталія з Чернятки.  

У хлопців картина така:

І місце -  Горбенко  Владислав з В. Киріївки;

ІІ місце - Бондарчук Віталій з Війтівки;

ІІІ місце – Сивокінь  Микола з Баланівки.

 

Алла Олійник, методист РМК

28.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Екологічні агітбригади на варті охорони довкілля

25 березня на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний огляд-конкурс шкільних агітбригад екологічного спрямування «Земля – наш спільний дім». Тематикою просвітницького заходу вибрано актуальну проблему сьогодення «Ландшафти як середовище життя та об'єкти охорони». На конкурс представлено команди Малокиріївської ЗОШ І-ІІ ст., Бершадської №1, Великокиріївської, Війтівської, Красносільської, Лісничанської, Михайлівської, Осіївської, П'ятківської, Сумівської, Устянської, Флоринської, Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. За допомогою  влучного слова, народної пісні,  хореографічної постановки діти порушували актуальні проблеми використання та збереження природних систем нашого краю. Виступи команд супроводжувались тематичними відеопрезентаціями, фотоколажами, листівками.

Найкраще розкрили тематику порушеної екологічної проблеми у своєму виступі учні Великокиріївської, Устянської та Флоринської шкіл. Вдало висвітлено результативність еколого-просвітницької та природоохоронної  діяльності  в школах у виступах команд Війтівської, Сумівської, П'ятківської, Шляхівської ЗОШ. Використання місцевого матеріалу, захоплення краєвидами рідного села відображено у виступах дітей з Михайлівської, П'ятківської, Сумівської шкіл.

Агітколектив Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 вкотре вразив виконавською майстерністю та резисурою, колектив Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. – сучасною постановкою, юні екологи з Сумівки  та Усті - пропагандою народних традицій.

За рішенням журі переможцями визнано:

І місце –  агітколектив «ЕКО-сіті», Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Макарчук О.В.);

ІІ місце – агітколектив «Еко-клас», Устянська ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Атаманенко Т.В.);

ІІ місце– агітколектив «ЕКО-ЕНЕРДЖІ», Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (кер. Пендюр Н.О.); агітколектив «Сполох»,  Сумівська  ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Бабій І.В.); агітколектив «Еколог»,  П'ятківська ЗОШ І-ІІІ ст.(кер. Янчук А.А.).
30 березня  агітколектив «ЕКО-сіті» Флоринської  ЗОШ І-ІІІ ст. виступатиме на обласному конкурсі – огляді шкільних агітбригад в м.Вінниця.

Успіхів, вам, юні екологи!

 

 


Ірина Романчук, методист РМК

 

 

 

28.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Спортивна весна

     Минулого тижня  учні Бершадської ДЮСШ брали  участь в зональних змаганнях Чемпіонату України в м. Жмеринка з греко-римської боротьби , зональному Чемпіонаті з футзалу  серед юнаків 2003 р. н. в  с. м. т. Крижопіль та вперше взяли участь в Чемпіонаті області з боротьби сумо серед молодших юнаків (до 14 років) в м. Вінниця.

В Жмеринці учень Бершадської ЗОШ №3 Андрій Кравчук став чемпіоном, він в складі збірної команди області візьме участь у фіналі Чемпіонату України по греко-римській боротьбі серед молодших юнаків в м. Берегове, який проходитиме в квітні місяці. А Владислав Савостьяненко в складі збірної області, серед старших юнаків буде змагатися у фіналі Чемпіонату в м. Кременчук.

В Чемпіонаті області з боротьби сумо серед молодших юнаків команда ДЮСШ виборола друге місце з шести команд. А чемпіонами змагань  у своїх вагових категоріях серед дівчат стали: Інна Хмарук, Тетяна Колесник, Інна Клебанська, Інна Петришина. ІІ місце- Оксана Камишна, Юлія Папчук, ІІІ місце – Марія Папчук, Олена Басок, Світлана Клибанська- учні Війтівської ЗОШ.

Серед юнаків чемпіонами стали: Олег Михальченко, Богдан Гонтарук, ІІ –місце Костянтин Фролов, Микола Беляєв- Красносільська ЗОШ.

ІІІ місце –Павло Савченко – Крушинівська ЗОШ.

В зональному чемпіонаті області з футзалу в с. м. т. Крижопіль серед юнаків 2003 р.н. і молодших, наші учні обіграли ровесників з Чечельника 3:0 та Крижополя 5:2 і ввійшли до фінальної частини змагань які пройдуть 18.03. в с. м. т. Літин.

Учнів підготували тренери – викладачі Борисенко В.В., Коваль С.П., Івашківський В.М., Струтинський М.Ю., Попов І.Ф.

 Микола  Драч, директор ДЮСШ 


      У Вінниці відбувся чемпіонат області з боротьби сумо серед юніорів до 18 років. Команда Бершадської ДЮСШ, яка складалась з учнів Війтівської та Красносільської  ЗОШ зайняла 2 загальнокомандне місце. Чемпіонами області у різних вагових категоріях стали: Богдан Гондарук та Валерій Марченко – Красносільска ЗОШ, 2 місця посіли: Ярослав Клебанський, Олена Качан, Інна Хмарук, Наталія Оперчук, Анна Височан, треті – Марія Хірян, Анна Щерба, Тетяна Колесник, Інна Петришина, Олександра Скрипник –Війтівська ЗОШ.   Вітаємо!

 

 

Олександр Погребняк, заступник директора ДЮСШ

 

 

28.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Бережи здоров'я змолоду. Семінар учителів ОБЖ у Шляхівській школі

Здоровя-розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоровя день при днині,

Можливість є йти до мети.

Тоді є радість,щастя, диво,

Краса у крапельці роси.

Тоді людина йде щасливо

Серед безмежної краси.

Нещодавно на базі Шляхівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар для учителів основ здоров’я на тему «Формування в учнів життєво важливих компетенцій, необхідних для збереження власного здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, безпечної поведінки».

Метою семінару було ознайомити вчителів району з теоретичними основами  та практичним досвідом учителя основ здоров’я  Бойко Наталі Миколаївни щодо застосування технології діяльнісного підходу при вивченні предмета «Основи здоров'я», як шлях до формування необхідних для збереження здоров'я життєвих навичок та моделей поведінки учнів; сприяти професійному росту вчителів, зацікавити їх інноваційними підходами до викладання предмета.

Директор школи Кравець Ніна Миколаївна радо зустріла гостей та ознайомила  з основним досягненнями педагогічного та учнівського  колективів.  А учні з гордістю презентували рідну школу: провели екскурсії по музеях народознавства (завідуюча Бондарина Т.С.) та історії села (завідуюча Хахалина О.І.).

Семінар розпочався виступом, багаторазового призера районних конкурсів, агітбригади «Молодь обирає здоров’я», яка презентувала  свою роботу за різними напрямками діяльності.

Учитель основ здоров’я Бойко Н.М. провела уроки на тему «Безпека на дорозі. Організація дорожнього руху. Пріоритети у дорожньому русі» у восьмому класі та «Пожежна безпека. Умови та причини виникнення пожеж. Профілактика пожеж» в 5 класі.  На уроках використано різноманітні форми та методи роботи: елементи тренінгу «Очікування від уроку.», інтерактивна бесіда «А чи знаєте ви..», вправи «Відкритий мікрофон», «Ажурна пилка», тестові завдання (на картках), зміна груп «Взаємонавчання». Учні працювали активно, зацікавлено, цілеспрямовано, творчо. Тематика уроків сприяла формуванню ціннісного ставлення особистості до власного здоров’я.

Учасники семінару проаналізували представлені уроки та виступ агітбригади «Молодь за здоров’я». Під час «круглого столу» вони обмінювались досвідом, радились у питаннях формування в учнів життєвоважливих компетенцій,  необхідних для збереження власного здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, навичок безпечної поведінки.

Протягом семінару вчителі основ здоров’я отримали багато корисної інформації про структуру та методику проведення уроків із  предмету основи здоров’я.

Присутні відзначили інформаційну насиченість семінару та високий рівень його проведення. Директор школи Кравець Ніна Миколаївна, як привітна господиня, ввесь день опікувалася гостями, тому ніхто не залишився поза її увагою.

Атмосфера була одночасно робочою та святковою. Після семінару відбувся спільний концерт шкільних талантів гурту «Кринички» (керівник  О. Толкачов), танцювального колективу «Самоцвіти» (керівник Л.Мазур). Також, дякуючи спонсорській допомозі голови товариства, депутата  обласної ради Ковбасюка Олега Івановича, подарували гарне свято читці художнього слова та поважні виконавці української пісні, шанувальники   Шевченкової поезії – хор ветеранів.

Гості школи, батьки, вчителі та старшокласники насолоджувались чудовим співом. Щирими оплесками нагороджували керівника хору Івана Васильовича Варгоцького, солістів: заслуженого працівника народної освіти України Миколу Івановича Джужука, Марію Василівну Судачок та Зою Микитівну Слободу. Надзвичайно тепло звучали вірші Тараса Шевченка  у виконанні М.І. Джужука – «Чигирин, Чигирин» та Г.О. Новаківської – уривок з «Причинної». Особливо схвильовано сприймалася поезія, яку читав П.П. Похила, «Молитва за Україну».

А коли хор заспівав «Заповіт» Великого Кобзаря, всі присутні стоячи підхопили пісню і довгими оваціями завершили урочисту мить.

Учасникам хору від імені педагогічного та учнівського колективів щиро дякували директор школи Ніна Миколаївна та жителька села, давня шанувальниця творчості  І. Варгоцького – Таїсія Трифонівна Кравець.

Сердечно звучали слова взаємного захоплення і гостей і господарів. Всі учасники семінару були приємно вражені шкільною атмосферою, дякували за теплий прийом. Останнім акордом зустрічі на всю школу урочисто дзвеніло: «Многая літа…»!

Людмила Криворука, методист РМК

 

27.03.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 «123» 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Всього новин: 1279