Футбольна перемога

2 квітня у Вінницькій області розпочались Всеукраїнські змагання з футболу на призи «Шкіряний м’яч». Бершадський район представляли юні футболісти 2003 року народження (переважно учні Бершадської ЗОШ №3), яких тренує Микола Струтинський.

На першому етапі бершадчани змагались у смт. Чечельнику де перемогли господарів з рахунком 5:1 та здолали смт. Піщанку – 2:0.

7 квітня у місті Погребище пройшов другий етап змагань в якому визначався чемпіон Вінницької області.

На змагання прибуло 5 команд: м.Погребище, м.Тульчин, «Спартак» м.Вінниця, «Олімп» м.Вінниця та м.Бершадь.

У першій грі наша команда зустрілась з «Олімпом» м.Вінниця. Гра переможця не виявила тому, у результаті нічийний рахунок 0:0.

Наступну гру Бершадь провела з господарями змагань м.Погребище. В цьому матчі інтриги не сталось. Рахунок 2:0 і ми святкуємо перемогу.

У грі з командою з Тульчина суперник виявився непоступливим. Програючи два м’ячі за 5 хвилин до кінця зустрічі тульчинці зуміли забити один гол та створити масу проблем біля наших воріт. Проте, бершадці тактично правильно довели матч до перемоги з рахунком 2:1.

Переможна крапка Бершадь - «Спартак» м.Вінниця рахунок 3:0.

В результаті змагань м.Тульчин посів ІІІ місце. Другими стали «Олімп» м. Вінниця. ЧЕМПІОНОМ області визнано ФК «Бершадь»!

Протягом змагань визначено кращого нападника турніру. Ним став Клапатюк Максим, с.Баланівка.

До складу команди входили: Сомик Іван, Запорощук Віталій, Безвенюк Олександр, Андрущенко Володимир, Турчанович Олександр, Руденко Олександр, Мотрук Дмитро, Красюков Геннадій, Бабій Владислав - всі з м. Бершаді, Головатюк Дмитро, с.Флорино, Клапатюк Максим, с.Баланівка, Тернов Сергій, с.Мала Киріївка, Дзюбенко Віталій, с.Шумилово, Карась Володимир, с.Джулинка.

Завдяки вдалому виступу на обласних змаганнях ФК «Бершадь» випала можливість від Вінницької області прийняти участь у відбірковому етапі змагань чемпіонату України, що планується провести, за згодою футбольної федерації України, у місті Бершаді.

Поїздка на  переможні для нас змагання відбулась завдяки сприянню голови Бершадської райдержадміністрації Івана Стефанцова та директора ПП «Валентина» Василя Гондарука.

 

11.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Весна - пора благодійності

«Серце до серця» — доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, навесні, починаючи з 2006 р.  Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів. Суспільний збір коштів здійснювався на допомогу  дітям з вадами слуху та зору, дітям хворим на цукровий діабет, недоношеним новонародженим, а також на придбання реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

Щороку благодійна акція проходить у всіх областях України  і супроводжується проведенням концертів, вистав, конкурсів за участю учнівської та студентської молоді, членів різних громадських і благодійних об'єднань.  До речі, п’ять останніх  роки Вінницька область  в числі лідерів за кількістю зібраних коштів.  

В період з 09 березня по 09 квітня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах Бершадського району  проводилась  ХІІ благодійна акція  з метою допомоги дітям з вадами зору і формування у дітей та учнівської молоді загальнолюдських цінностей, розвитку волонтерського руху.

Під час акції проведено роз´яснювальну роботу серед педагогічних, учнівських колективів та батьківської громадськості щодо її мети та актуальності. Волонтерами  обрані  працівники шкіл з числа учителів, педагогів-організаторів, медичних сестер; помічники волонтерів -  учні старших класів,  їх місія - суспільний збір коштів у спеціальні скриньки.

Незважаючи на  складність  матеріального  становища більшості родин,  навчальні заклади району зібрали  43843 грн  (у 2016 році - 21322 грн), з яких  10630 грн 50 коп перерахували на  банківський  рахунок у ПАТ «Кредобанк»  та 33213 грн надали адресної допомоги  онкохворій дитині, учениці однієї з шкіл району.

Результати благодійної акції свідчать про те, що в нашому районі є чуйні, відкриті до допомоги серця і ми в змозі допомогти власним дітям – адже здорові та щасливі діти – то наше з вами майбутнє!

 

Ірина  Романчук, методист  РМК   

11.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Еко-перемоги

Вітаємо!

Екологічна агітбригада «Екосіті» Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Макарчук О.В.) виборола ІІ місце в обласному конкурсі агітколективів екологічного спрямування «Земля - наш спільний дім».

Зоя Панченко, директор Бершадської СЮН

11.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Результати конкурсу дитячого малюнку «Навчальний рік без ДТП»

Цінуйте життя!
Бережіть життя!
Будьте свідомими!

Протягом січня-березня 2017 року Бершадським відділом освіти з метою залучення школярів до роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму був проведений районний конкурс на кращий дитячий малюнок «Навчальний рік без ДТП». У конкурсі взяли участь 50 школярів з більшості шкіл району.

Малюнки виконані олівцями, пензликом, гуашшю, аквареллю. Усі роботи творчо передають тему конкурсу, демонструють високий рівень художньої майстерності, знання правил дорожнього руху, виконані з художньою фантазією та естетичним смаком. За підсумками конкурсу та рішенням журі найкращими було визнано роботи  наступних учасників:

Автори робіт віком від 6-9 років

·        Бойко Платон Юрійович, (9 років), учень Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

·        Мандрик Ольга Сергіївна (8років), учениця Берізкобершадської ЗОШ І-ІІст,

·        Сидорук Михайло Олександрович (8 років), учень Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст.,

·        Чухнюк Вікторія (9 років), учениця Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Автори робіт віком від 10-13 років

·        Гаража Ольга Михайлівна (10років), учениця Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

·        Ковальчук Анастасія Анатоліївна (12років), учениця Бершадської ЗОШ І-ІІІст. №1.

·        Липницька Ганна Олегівна, (12 років), учениця Берізкобершадської ЗОШ І-ІІст.

·        Четвертинівський Олег Валентинович (12 років), учень Бирлівської ЗОШ І-ІІст.

Автори робіт віком від 14-17 років

·        Колективна робота (по14 років), учнів 8 класу Берізкобершадської ЗОШ І-ІІст.

·        Савас Анастасія (14 років), учениця П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст.

·        Денисенко Станіслав (16 років), учень Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Найактивнішими учасниками були учні з таких навчальних закладів: Бирлівська ЗОШ І-ІІст., Берізкобершадська ЗОШ І-ІІст., Поташнянська ЗОШ І-ІІст., П’ятківськаЗОШ І-ІІІст., Шляхівська ЗОШ І-ІІІ ст., Яланецька ЗОШ І-ІІІст., Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №2

Тож будьте завжди  уважними , зосередженими та впевненими,  дотримуйтесь правил дорожнього руху і ви не потрапите в біду!

 Людмила Криворука, методист РМК

 

11.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Формування інформаційної культури читачів. Семінар шкільних бібліотекарів на базі Бершадської школи №1

06 квітня 2017 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Формування  інформаційної культури читачів».

Учасників семінару гостинно зустрів директор школи Погончик Г.О., заступник директора з НВР Дудник Л.І. Учні презентували школу. Розпочала семінар керівник районного методичного об’єднання бібліотекарів Рибак Н.В., яка ознайомила його учасників з планом роботи.

Під час семінару шкільних  бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів району відбулась презентація книг Григорія Олексійовича  Погончика. Автор книг розповів про кожну з написаних ним книг, познайомив з історією їх створення.

На високому рівні  бібліотекарем  школи Рибак Наталією  Василівною проведені  бібліотечний урок у 3 класі «Знайомтесь: довідкова література» та виховний захід «У сузір’ї літературно-мистецької Вінниччини» з використанням різних форм та  методів, яскравою презентацією.

За круглим столом «Аукціон авторських ідей» шкільні бібліотекарі обговорили такі питання :

  • робота у конкурсному відборі проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів;
  • забезпеченість учнів навчальних закладів підручниками шляхом перерозподілу їх між ЗНЗ;
  • участь шкільних бібліотекарів у конкурсі «Шкільний бібліотекар-2017», його результативність;
  • результати атестації шкільних бібліотекарів у 2017 році.

Учасники семінару детально опрацювали інструктивно-методичні матеріали щодо роботи Репозитарію. Кожен ЗНЗ з 20 березня до 14 квітня 2017 року відповідно до інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору ЗНЗ електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручників, що відповідає кількості учнів 8 класу цього ЗНЗ у поточному навчальному році, та оформлення результатів вибору заповнює спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника в Репозитарії.

Присутні також мали змогу ознайомитися з досвідом роботи шкільного бібліотекаря Рибак Н.В. відвідавши шкільну бібліотеку.

За круглим столом  бібліотекарі обговорили проведені бібліотечний урок та виховний захід, а також висловили конкретні пропозиції щодо планування роботи на 2017-2018 навчальний  рік.

Від імені всіх шкільних бібліотекарів району хочеться подякувати господарям за гостинність, а бібліотекарям за плідну працю!

Валентина Куцак, методист РМК

11.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Знай наших! Спортивні досягнення

   В м. Берегово відбувся Чемпіонат України (фінал) з боротьби греко-римської серед молодших юнаків 2002-2003 р. н. В складі збірної команди області вихованець Бершадської ДЮСШ - Андрій Кравчук учень Бершадської ЗОШ №3,  у ваговій категорії до 100 кг., завоював бронзову медаль серед 14 учасників зі всієї України.

Вітаємо!

Олександр Погребняк, заступник директора Бершадської ДЮСШ 

10.04.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 «119» 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Всього новин: 1279