Будинок творчості зустрічає вихованців пришкільних таборів

 Веселі літні канікули – довгоочікувана пора відпочинку для школярів. Понад 300 дітей,  учасників пришкільних таборів, учнів шкіл району радо зустрічав Будинок дитячої творчості протягом червня.

Тематичні дні в закладі відвідали учні  молодших класів  Бершадської ЗОШ №3 (класоводи Лавренюк Г.М., Шевчук О.П., Чорновол Л.Ф.), учасники мовного загону Флоринської ЗОШ (педагоги Кельман С.Г., Горбенко М.Г.), вихованці загону "Капітошка" пришкільного табору "Дружба" Поташнянської ЗОШ (педагоги Козленко В.В., Гостєва Є.Ф., Скляр Л.М.)

Цікаво та з користю провели час вихованці мовного  загону "Rainboy" Бершадської ЗОШ №1 (керівники Зуб Г.В. та Дідик В.І.),  загону "Бджілка" пришкільного табору "Прометей" Красносільської ЗОШ (педагоги Вакуленко В., Безвенюк Т., Кам’янчук Н.), мовні загони Бершадської ЗОШ №3 "Balloоns" та "Crazy Fruits", вихованці пришкільного табору Маньківської ЗОШ (начальник табору Лазарєва С.І.)  

Діти були учасниками майстер-класів з паперопластики та оригамі,  музичних ігор,  пізнавальних конкурсів, змагались у спортивних та інтелектуальних конкурсах, які проводили методист Лариса Баранова, керівники гуртків Оксана Мазуренко,  Олена Коновал, Віра Мазур, Наталя Попова,  Руслана Маніленко, Раїса Цимбал та Людмила Чорна. Діти з гарним настроєм та сувенірами, змайстрованими власними руками, несли додому частинку літа.

 

Юрій Баранов, директор БДТ 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Юні натуралісти відпочивають весело

Відповідно до наказу по відділу освіти . фізичної культури та спорту від 22.05.2017 року №221 «Про організацію заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку  2017 року» та з метою максимального залучення дітей під час літніх канікул до роботи в гуртках, секціях, туристських походах, екскурсіях  у закладі до початку роботи пришкільних таборів було розроблено план-графік  проведення заходів з 29.05.17 по 23.06.17 року, перенесено заняття гуртків на 10.00.

Починаючи з 29.05.17  в закладі  побували  14 загонів вихованців пришкільних таборів з денним перебуванням та мовних таборів (близько 230 дітей) з Лісничанської, Осіївської, Бершадської №1, №3  ЗОШ І-ІІІ ст., Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст.

Для вихованців таборів проводились майстер класи по виготовленню ляльки – мотанки,  виробів в техніці орігамі, виробів з природного матеріалу, ігри та розваги.

 

 

 

Зоя Панченко, директор Бершадської СЮН

 

 

  

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Станція юних техніків звітує

Колектив закладу Бершадської районної станції юних техніків працював згідно затвердженого плану роботи в пришкільних літніх таборах. Для забезпечення цікавого відпочинку дітей, які перебувають в пришкільних таборах були організовані мобільні творчі майстерні, ігрові та розважальні програми, екскурсії, майстер-класи.

За період роботи в пришкільних літніх таборах відвідали заклад загони Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст., №3 (8 загонів 160 дітей), Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст., №1 (4 загони 60 дітей), Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст., (2 загони 50 дітей), Маньківської  ЗОШ І-ІІ ст., (1 загін  25 дітей).

Виготовлено сувеніри «З Україною в серці», «Підкова на щастя», «Кубік оригамі», «Курчатко в хатинці», сувенірна коробочка та «Голничок квітка», сувенірна коробочка та «Яблучко», листівка-композиція  «Птахи біля шпаківні», сувенірна коробочка та «Сонечко», сувенірна валізка, квітка «Веселинка», сувенірна сумочка в патріотичних кольорах, кавун оригамі, квітка «Мак», ведмежа в техніці оригамі, зайчик в техніці квілінг,  зайчик в техніці оригамі, полуниця в техніці оригамі, ананас в техніці оригамі, композиція «Лісова прогулянка», майстер-клас «Контурне та геометричне різьблення»,  мультимедійна екскурсія в «майстерню народних умільців» та художнє випалювання, шахові турніри, запуск повітряних зміїв, виготовлення повітряних зміїв, робота з конструктором, тенісні турніри… Це неповний перелік того чим жила Бершадська районна станція юних техніків.

Керівники гуртків Бершадської районної СЮТ працювали на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. та Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

Гарного вам відпочинку, любі діти! До зустрічі у вересні!

 Олена Бабій-Парахонич, директор Бершадської СЮТ

 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

До Дня молоді

23 червня 2017 року на стадіоні «Колос»  м. Бершадь  відбулись «Веселі старти» серед дітей приурочені Дню молоді. У змаганнях прийняли участь учні молодших класів пришкільних таборів Бершадських ЗОШ І-ІІІ № 1 і 3, а також Бирлівської школи . Спорт-це не тільки веселі жарти, а й серйозність та зібраність. У рамках проведення різних спортивних заходів,з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності й зміцнення здоров’я учнів було і проведено «Веселі старти».

 

 Півтора години захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 11 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. За підсумками всіх етапів команди набрали однакову кількість балів і розділили І-ІІІ місця. Усі команди нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної кутуми та спорту райдержадміністрації. Усіх, хто  був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти , які приймали участь у заходах дружать з фізичною культурою.

Також в закладаз позашкілля відбулися майстер-класи, ігри та розваги, інтелекктуальні вікторини.

Запрошуємо вас на перегляд фільму під відкритим небом.

 

 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Золотий Олімп - 2017

Вже стало доброю традицією на «Золотому Олімпі» вітати переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів-захистів науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможці природничих, народознавчих, мистецьких та технічних конкурсів Всеукраїнських та обласних олімпіад,  конкурсів, спортивних змагань.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.

Вітаючи інтелект району, Іван Васильович наголосив, що сьогоднішні перемоги та досягнення є підґрунтям для успішного майбутнього. «Ви формуєте стратегію переможця, - відмітив очільник району, - характер і вміння бути першим. Не можна навчити того, хто немає бажання. Лише той, хто розвиває свій талант, може втримати перемогу у майбутньому…Якщо  є така талановита й успішна молодь – майбутнє нашої країни у надійних руках»…Голова райдержадміністрації подякував вчителям і батькам за виховання дітей, побажав наступних перемог і успіхів у майбутньому.

Сергій Пересунько привітав присутніх зі святом та наголосив, що Бершадшина має багато талановитих дітей, якими модна пишатися. І Ці результати – це щоденна кропітка робота вчителів, учні та їхніх батьків. Він побажав подальших успіхів та творчих досягнень.

Почесними грамотами райдержадміністрації та районної  ради нагороджено 17 учнів та 3 колективи. Грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації – 44 учнів, футбольну та волейбольну команди району, хореографічний колектив будинку дитячої творчості «Міраж». Сертифікати «золотого олімпу» отримали 10 випускників; 4 загальноосвітні навчальні заклади відзначено за підготовку призерів олімпіад: Війтівська, Бершадська №1 та Бершадська №3, Флоринська ЗОШ І – ІІІст. Вдруге у номінації «Кращий фахівець» переможцем став учитель біології Війтівської ЗОШ І – ІІІст. Анастасій Демидов., а у номінації «Юне дарування – 2017» - учениця 4 класу Флоринської ЗОШ І – ІІІст.Анастасія Чорнокульська.

Факел знань на честь переможців і призерів різних рівнів олімпіад та конкурсів запалив Теслюк Владислав - учень 11 класу Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який посів ІІ місце в обласному етапі олімпіади з трудового навчання.

Перед учасниками заходу виступили начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна, голова профспілки працівників освіти району Микола Морочинський, які вручили грамоти відділу освіти райдержадмністрації та подарунки призерам.

З вітальним словом до переможців та вдячності педагогам і керівництву району  звернувся батько  учня 11 класу Баланівської загальноосвітньої  І-ІІІ ступенів  Віталія Казміревського, який зайняв І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої академії наук, секція «Теоретична фізика», учасник Всеукраїнського етапу, учасник  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики Віталій Казміревський.

 

Учасників свята вітали хор вчителів Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІст., ансамбль «Кринички» Шляхівської ЗОШ та ансамбль  «Любава» та хореографічний колектив «Міраж» будинку дитячої творчості, ансамбль вихователів та дітей ДНЗ «Сонечко»,  хореографічний колектив Усятнської ЗОШ І – ІІ, зразковий дитячий ансамбль народних інструментів «Щедро грай» Баланівської ЗОШ І – ІІІ ст. Випускники отримали сертифікати учасників «Золотого Олімпу» і бережливо передали палаючий факел знань наймолодшим учасникам, щоб ті несли його гідно і надалі.

 

 

 

23.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Україна вражає!!!

В рамках виконання районної програми «Національний план дій щодо  реалізації Конвенції ООН про права дитини»  та з метою національно-патріотичного виховання відділом освіти, фізичної культури та спорту організовуються екскурсійні поїздки історичними місцями України. 19 червня  45 обдарованих дітей району, а це – відмінники, переможці олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, а також лідери учнівського врядування,  відвідали Хотинську фортецю та місто Кам'янець-Подільський. Попри неблизький шлях усі учасники «історичного походу» були приємно вражені та задоволені.

Старовинна Хотинська фортеця, що на Буковині, вразила своєю величчю, недоступністю та таємничістю. Завдяки цікавій розповіді місцевого гіда діти поринули в героїчні та жорстокі часи Середньовіччя…

 У Кам'янець-Подільському учні познайомились з історією Старого міста, його неповторною архітектурою, в якій сплелися різні історичні епохи, відчуваються і гармонійно поєднуються впливи різних релігій. Особливо вразили стародавні храми та Стара фортеця.

Історія нашої країни складна і захоплива водночас, а краще її зрозуміти допомагають саме такі екскурсійні  тури. Україна дійсно вражає!

Ірина Романчук, методист РМК 

 

 

21.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 «107» 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Всього новин: 1279