Бершадський районний військомат повідомляє

На виконання вимог статті 33 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та для удосконалення організації і ведення військового обліку громадян України, Генеральним штабом Збройних Сил України було опрацьовано порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, який затверджений постановою КМУ від 07.12.2016 р №921 «Про  затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

Дана постанова відноситься до центральних і місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад, військових комісаріатів, військових частин, підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Також нагадуємо Вам, що згідно даної постанови, а саме пункт 16:

військових облік ведеться на підставі паспорта громадянина України та таких військово-облікових документів:

для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці (дійсне до 27 років);

для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення.

 За порушення даної постанови керівник буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

 

За докладнішою інформацією звертатися за телефоном 2-32-47

Олена Процепова, методист РМК

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Нарада завідуючих ДНЗ

08.09.2017р. на базі РМК відбулась настановча нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами району. Методист з дошкільної освіти Свистун Наталія Євгеніївна привітала всіх з початком нового навчального року, підвела підсумки літньої оздоровчої кампанії та підготовки закладів до нового навчального року. До слова були запрошені завідуюча ДНЗ «Веснянка» Щерба Галина Федорівна, ДНЗ «Сонечко» с.Тирлівка Данішевська Ірина Віталіївна, які поділилися своїм досвідом співпраці з виконкомами сільських рад щодо благоустрою території та капітального ремонту приміщень.

Всі присутні обговорили інструктивно-методичні рекомендації МОН «Про організацію освітньої роботи в дошкільних закладах у 2017-2018 н.р.», основні зміни, що пройшли в програмі розвитку для старших дошкільників «Впевнений старт».

Спеціаліст ГУ Держпродспоживслужби у Бершадському районі Покотило Юлія Олександрівна порекомендувала оформити санітарні паспорти на криницю та провести обстеження води, піску та освітлення.

Наталя Свистун, методист РМК

 

 

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Нарада керівників навчальних закладів

     8 вересня 2017 року на базі районного методичного кабінету  відбулася нарада  керівників навчальних закладів. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачна О.М.

      Основними питаннями, які були винесені на нараду  були: про організацію навчально-виховного процесу в навчальних закладах району у 2017-2018 навчальному року, планування бюджету на 2018 рік, основні правила дотримання санітарно-гігєнічних вимог в навчальних закладах.

    Методисти районного методичного кабінету надали методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу та викладання навчальних предметів у 2017-2018 н.р .Завідуюча методичним кабінетом  Філімонова А.Г. познайомила з термінами та графіком   проходження курсової перепідготовки у 2018 році. Як правильно організувати виховну роботу в школах району у новому навчальному році розповіла інспектор відділу освіти Загарій Л.Г.  Методист РМК Куцак В.В. надала інформацію щодо забезпеченості учнів 9 класу новими підручниками. Також було обговорено питання щодо індивідуального навчання учнів.

     В ході наради керівники навчальних закладів обмінювались досвідом роботи по організації навчального процесу, ведення відповідної документації.

 Валентина Куцак , методист РМК

 

 

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Подвійне свято у Великій Киріївці

Цьогоріч свято Знань у Великокиріївській школі співпало з 120-ю річницею заснування першої школи у с.Велика Киріївка. У 1897 р. на кошти громадян села була побудована церковнопарафіяльна школа. Традиційно свято проводилось у приміщенні сільського будинку культури. Святково прибраний зал зібрав учнів, вчителів, батьків та випускників школи. Свято розпочалося із виступу шкільної агітбригади, яка ознайомила присутніх з історією школи. Першою привітала присутніх з подвійним святом  директор школи Соколюк Т.А. З вітальним словом до присутніх звернулися гості свята. Секретар виконкому сільської ради Подолян Г.В. привітала усіх з подвійним святом та подарувала від сільської ради плазмовий телевізор, від підприємця Череушенка О.О. набір м’ячів для занять фізичної культури. Зі святом Знань привітала присутніх завідувачка методичним кабінетом відділу освіти фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Філімонова А.Г. Іменинниками свята були 16 першокласників, які в цьому році вперше переступили поріг школи. 

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Ювілейний першовересень

Дорога в життя розпочинається зі шкільного порогу. І якою б не була ця стежина – довгою чи короткою, прямою чи  звивистою - світлим острівцем на ній є і завжди буде школа. Вона - той вогник, що впродовж усього життя зігріває душу кожного теплом і завжди радо відчиняє назустріч двері.

1 вересня - не просто чергова календарна дата, а щорічний початок нового старту для всіх, хто має відношення до школи та навчання. День знань - це особливо трепетне свято: з морем квітів, щасливих усмішок, гарних побажань . Ось і Кошаринецька ЗОШ  І-ІІ ступенів свій першовересень відзначила урочисто та святково, адже свято Першого дзвоника співпало ще з однією важливою подією у шкільному житті - школі виповнилось 30.Такий вік закладу - це гармонійне поєднання досвіду та молодості. Адже школа - це не тільки будівля, насамперед - це дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного , вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди вони живуть в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті - успіхи колишніх вихованців. Але найважливіше в нашій школі - її душа, яка, скільки б років не минуло, все одно залишиться молодою завдяки дзвінким дитячим голосам, якими ,я впевнена,будуть наповнюватися ці стіни.   

Святкування ювілейного Дня знань відбулося у сільському будинку культури, який вмістив всіх бажаючих. Гарно оформлена сцена , урочиста частина свята, підготовлена  творчо працюючими педагогом-організатором  Марківською Т.Д. та учителем музики Плаксій О.А., натхненні виступи учнів  зробили свято теплим і зворушливим. Особливо значущим  став початок нового навчального року  для першокласників і їх батьків, хвилюючим і дещо сумним для дев’ятикласників. Безпосередність найменших школярів,  їхні справжні , не підроблені емоції, виконані ними пісні та продекламовані віршовані рядки  викликали щирі посмішки на обличчях присутніх і повернули в дитинство. А натхнений виступ майбутніх випускників, які за літо подорослішали, змужніли додав ноток смутку, адже зовсім скоро вони залишать дружну шкільну родину.

Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святі. Слова вітання, подяки, побажань учням, вчителям, батькам, техпрацівникам, спонсорам, ветеранам педагогічної праці пролунали від директора школи Сорокопуд Н.Ф., яка вручила також подяки від колективу  за  участь у будівництві школи, зміцнення її матеріально-технічної бази, виховання підростаючого покоління. На знак подяки були вручені запашні короваї.

Приємно було почути гарні слова та отримати  подарунки від гостей свята. Першим  виступив представник відділу освіти , фізичної культури та спорту, голова профспілкового комітету освітян району  Морочинський  М.К., який  вручив грамоту та подарував волейбольний м’яч з побажанням вчительській волейбольній команді відновити першість у районних змаганнях з волейболу.

Щиро дякуючи від колективу школи за вагому матеріальну допомогу школі: новий паркан , сучасні фотоапарат та кольоровий принтер,посуд  та продукти харчування для їдальні, щорічну оплату послуг інтернету , матеріали для поточного ремонту школи, співфінансування  проекту з енергозбереження, подарунки до свят, ведучі надали слово постійному спонсору Царюку С.С., депутату районної ради, директору ПП «Промтехагросервіс». Сергій Станіславович привітав усіх присутніх , вручив шкільні набори  першокласникам з побажанням гарно вчитись і оголосив про подарунок на ювілей: сучасний комп’ютерний клас(8+1комп’ютер, принтер) з новими меблями, ремонтом, жалюзі.

Гарні слова на адресу школи прозвучали й від депутата обласної ради Зарічанського В.А.  Він вручив всім школярам подарунки : учням 1-4 класів -шкільні набори, а учням 5-9класів- шоколадки, а також подарував сучасний плазмовий телевізор. Варто відзначити , що  Володимир Анатолійович постійно надає допомогу школі: подарував принтер, закупив канцтовари, дає учням школи новорічні подарунки.

Не залишається осторонь шкільних проблем сільський голова Токаренко С.М.,яка  традиційно завітала на свято з подарунками : книгами  першачкам і в шкільну бібліотеку. Щира вдячність також приватному підприємцю Крєстьяннікову М.М. за щорічну допомогу матеріалами для поточного ремонту та фермеру Танасієнко Ю.Я. за співфінансування  проекту з енергозбереження. У своєму виступі від імені батьків голова батьківського комітету Кравчук С.В. подякувала спонсорам за підтримку школи.

Вчитель Будженко Л.В.,яка є очевидцем будівництва  школи, розповіла як усе було. Є в українській мові стародавнє слово «зачинальник» — людина, з якої починається гарна справа, добре діло, чудова пісня. В історії школи такими по праву можна назвати  директора школи Грицика Андрія Григоровича  та вчительку Грицик Ганну Павлівну, які звертались по допомогу до районних інстанцій щодо будівництва нової школи, адже стара була аварійною. Вагому роль у будівництві відіграла Глушко Людмила Тарасівна,  голова колгоспу. Завдяки вмілій організаторській роботі керівників за 9 місяців відчинила двері простора та затишна школа. Привести класи і коридори в охайний вигляд допомагали батьки  учнів. Та найбільше тепла своїх рук докладали вчителі та техпрацівники, які  фарбували,мили, чистили, шкребли усе до блиску, обладнували кабінети, щоб радісним гомоном, веселими усмішками дітвори, букетами різнокольорових квітів ожило 1 вересня 1987 року подвір’я новозбудованої школи.

Після свята усі  зайшли до школи , щоб стати очевидцями перерізання  стрічки директором підприємства Сергієм Станіславовичем та директором школи Наталією Федорівною в честь відкриття нового комп’ютерного класу. Радості і подиву всіх присутніх , а особливо, учнів від побаченого не було меж: кабінет повністю змінений після ремонту,на вікнах стильні жалюзі, нові красиві столи та зручні стільці , а головне - вишикувались в ряд сучасні комп’ютери та ще й з навушниками. Слова вдячності за щедрий подарунок Царюку С.С. лунали з вуст кожного.

В свою чергу, усім, хто так чи інакше причетний до школи хочу побажати невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, а підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Школа в селі – це центр духовного життя, це святе місце гуманності, людяності, храм високої культури людських почуттів. Школа робить багато. Вона пом’якшує людське серце, облагороджує душу. І я сподіваюсь, що наша рідна школа ще довго буде жити, процвітати і зустріне ще не один ювілей. А всі , хто був учнями  Кошаринецької школи,час від часу повертайтесь до рідної школи, до рідного села, адже кожна людина повинна завжди свято пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння. А село і школа – невід’ємні один від одного.

З ювілейним Днем знань тебе, рідна школо!

  Наталія Сорокопуд, директор Кошаринецької ЗОШ І-ІІ ступенів

 

 

12.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Майстер – клас з волейболу

25 серпня 2017 року на районному стадіоні «Колос»  за підтримки народного депутата України Миколи Кучера відбувся майстер-клас  ВК «Вінниця» - бронзового призера чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги, приурочений  до Дня незалежності  України. З вітальним  словом до учасників звернулись народний депутат України М.Кучер , перший заступник голови райдержадміністрації В.Ольшевський, заступник голови районної ради С. Пересунько, голова обласної федерації футболу М.Чумак. Перед початком заходу  Микола Іванович подарував юнацькій команді з волейболу  спортивну форму і м’ячі. Грамотами було нагороджено ветерана фізичної культури М. Кравчука, тренера В. Дунаєвського,  а також  гравців районної команди  Д. Паталаху і О. Коновала. Показові ігри пройшли на високому рівні, гравці всіх команд показали змістовний і видовищний волейбол і були підтримані уболівальниками.

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу освіти, фізкультури та спорту

12.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 «106» 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216
Всього новин: 1292