Моніторинг з математики

08 лютого 2018 року згідно наказу Департаменту освіти і науки від 06.09.2017 № 463 «Про здійснення заходів щодо покращення результатів зовнішнього незалежного оцінювання у Вінницькій області», відповідного наказу відділу освіти, фізичної культури  та спорту Бершадської РДА та з метою вивчення рівня підготовки учнів до ЗНО-2018, підвищення  якості  навчальних досягнень учнів, своєчасного та оперативного надання методичної допомоги педагогам з питань підготовки учнів до ДПА та ЗНО у 2018 р. здійснено моніторингове дослідження рівня навчальних досягнень учнів з математики.

Моніторингом було охоплено понад 500 учнів  із 17 навчальних закладів району (школи І –ІІІ  ступенів).

     Завдання були розроблені відповідно до програм з математики для 10, 11 класів і включали в себе тестові завдання та практичну частину з алгебри та геометрії.  Учні 11 класу виконували тести на другому уроці, а 10 - на третьому.

   Під час проведення моніторингу було забезпечено повну самостійність учнів, рівні умови, вчасний початок та закінчення роботи.

Результати будуть доведені до відома педагогічних колективів, обговорені на методичних об’єднаннях учителів математики, нарадах директорів, заступників з навчально-виховної роботи. Дане питання винесено на колегію відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА.

 Продовження тексту новини09.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад