Баскетбольний турнір Коваленка-Дремлюха у Бершадському районі

З метою популяризації баскетболу на Бершадщині, патріотичного  виховання учнів і молоді, залучення до занять фізичною культурою і спортом та здорового способу життя, 14 жовтня 2017 року в міській школі №3 був проведений  традиційний турнір з баскетболу серед чоловічих команд  до Дня ЗахисникаУкраїни, на честь випускників даної школи  Героя  України Коваленка Ю.В. та кавалера ордена «За Мужність»   III ступеня  Дремлюха В. А., які віддали своє життя за свободу і незалежність України в зоні АТО. Відкрили змагання головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Сировець С.Ф. і директор Бершадської ЗОШ І-ІІІст.№3 Гончарук Т.Д.

   На відкриті турніру були запрошені батьки наших героїв, які побажали спортсменам гарної, чесної гри  та перемоги найсильнішим. Ушанувавши наших земляків хвилиною мовчання, капітани команд поклали квіти до меморіальних дощок загиблим воїнам.

У турнірі прийняли  участь: баскетбольний клуб Бершадь, команди з м. Гайварон та смт. Завалля (Кіровоградська обл. ) та спортсмени з Тростянця. Ігри пройшли у захоплюючій  та напруженій боротьбі, в підсумку більше волі до перемоги показали Гайворонські баскетболісти , які і посіли І місце. Наша команда  поступившись в овертаймі 2 очки переможцям посіла ІІ місце. Спортсмени Завалля вибороли бронзові медалі.

Команди учасники турніру нагороджені грамотами відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації. За рахунок  граючого тренера приватного підприємця Смереки В.І. були придбані  кубки,медалі  та  призи для нагородження переможців і призерів змагань.

 

 

 

 

Сергій Сировець, головний спеціаліст відділу

 

 

 Продовження тексту новини25.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад