Світла пам'ять...

    На 68 році життя раптово пішов з життя директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Віктор Васильович Оніщенко. Відійшов у вічність досвідчений керівник, невтомний трудівник, хороша та скромна людина, надійний товариш, чудовий батько, прекрасний дідусь.

   Народився Віктор Васильович 5 червня 1948 року в місті  Узун Сурхандар׳їнської області Узбекської  республіки.

   Після закінчення  10 класу  навчався у Термезському державному педагогічному інституті імені Айбека на факультеті російської мови та літератури. Свою трудову діяльність розпочав  у школі №2 міста Узуна, де працював учителем російської мови і літератури,фізичного виховання.

   У 1972 році за сімейними обставинами переїхав до міста Бершадь і був призначений директором дитячо-юнацької спортивної школи. З  жовтня 1979 року працював заступником  директора з навчально-виробничої  роботи Бершадського  навчально-виробничого комбінату, а в 1980 році переведений  на посаду директора  Устянської загальноосвітньої школи. У 1998 році Віктор Васильович очолив  Бершадську  загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів №3, де й працював до останніх днів свого життя.

    За успіхи в роботі  Оніщенко Віктор Васильович у 1979 році нагороджений знаком «Відмінник народної освіти», неодноразово нагороджувався  грамотами відділу освіти, Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, грамотами Міністерства освіти і науки.

  Директор школи завжди мав власну активну життєву позицію, неодноразово обирався депутатом районної ради,користувався заслуженим  авторитетом у громаді міста.

   Всебічно обдарована, глибоко мисляча людина, надзвичайно цікавий співрозмовник, умілий  організатор  колективу – таким залишиться Віктор Васильович  у душах і серцях тих, хто його знав, кому відомі його досягнення,  хто мав щастя спілкуватись з ним або просто слухати його.     

    Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Віктора Васильовича Оніщенка та висловлюємо щирі співчуття колективу Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, рідним і близьким покійного.

    Продовження тексту новини14.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад