Районний семінар директорів загальноосвітніх шкіл

       З метою  посилення уваги до впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти на базі Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено районний семінар директорів  загальноосвітніх шкіл на тему: «Формування компетентностей  учнів на основі впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти».

У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти Дзюбенко Л.І., яка розпочала роботу семінару та познайомила присутніх із планом його проведення, заступник начальника відділу освіти Кустрич І.М., завідуюча РМК Філімонова А.Г. та методисти РМК.      Директор школи Кравець Н.М. познайомила присутніх із діяльністю педагогічного колективу, провела захоплюючу екскурсію по школі та огляд виставки «Наша творчість». Гості були приємно вражені персональною виставкою вишивок вчительки початкових класів Яремчук Л.Г. «Вічний оберіг мого тепла», виставкою виробів з паперу в техніці оригамі учениці 5 класу Бойко Олександри, виставкою гончарних робіт майстра Горнича Миколи, в’язаними виробами учениці 5 класу Гайдук Інни, виставкою короваїв «Хлібом-сіллю завжди в рідній школі гостей зустрічаємо» учнів 9 класу Небелюк Валерії, Іванченко Ірини та їх матерів.

Продовжила семінар творча презентація школи «Школа моя Шляхівська», яку підготувала педагог-організатор  Резнік А.Ф.  Учасники семінару відвідали шкільні музеї «Світлиця» та музей історії села.

На семінарі були проведені різноманітні за формою та змістом відкриті уроки: урок-гра, лінгвістичне дослідження, салон, презентація, подорож, змагання. Уроки  проведено на належному методичному рівні, що свідчить про високий рівень педагогічної майстерності учителів школи.

В ході семінару було продемонстровано фрагмент педради-круглого столу «Формування компетентностей  учнів на основі впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти», де було дано порівняльну характеристику нового та старого Державних стандартів, прозвучали виступи вчителів, які розповіли про розвиток різних компетентностей в процесі навчальної діяльності.

По закінченню роботи семінару Дзюбенко Л.І. звернула увагу директорів на серйозне та відповідальне відношення до впровадження нового державного Стандарту, відмітила плідну роботу адміністрації та педагогічного колективу.

Фінальним акордом семінару стало свято «Ми діти твої, Україно!».11.03.2013 | Aдмін

Вернутись назад