Нарада медичних працівників

     30 січня 2015 року, на базі Бершадського районного методичного кабінету відбулася нарада медичних працівників загальноосвітніх закладів Бершадського району. 
     Основним і актуальним було питання організації харчування учнів у загальноосвітніх закладах району,а саме  зміни внесені постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 353 «Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р. № 1591», яка набрала чинності з 01 січня 2015 року та цінова політика. Роз’яснення по організації харчування дітей 1-4 класів та учнів  пільгових категорій  надавали працівники централізованої бухгалтерії відділу освіти. 
 


        Доцільна та своєчасна організації профілактичних оглядів учнів та працівників шкіл, в тому числі  проходження клінічних та бактеріологічних аналізів,  є основною формою співпраці між працівниками освіти та медицини району. Учасниками наради були визначені строки проходження медоглядів учнями шкіл в закладах сімейної медицини та із залученням вузькопрофільних спеціалістів. 
        Організація цивільного захисту населення серед учасників навчально-виховного процесу – є одним із завдань медичного працівника. Старший фельдшер Швидкої Медичної Допомоги – Олег Попсуєнко, детально зупинився на можливих травмах та ураженнях, які можуть трапитись під час надзвичайної ситуації, яка діє на території України. 
        Ще раз, в колегіальному колі, обговорили напрямки роботи медичної сестри в навчальному закладі:  її просвітницьку роботу  з дітьми та їх батьками,  лікувально-профілактичні дії  та санітарно-гігієнічні заходи в межах навчального закладу. 

                 Когут О.М., методист РМК 
 


02.02.2015 | Aдмін

Вернутись назад