Заклади дошкільної освіти                                     Бершадського району, підпорядковані відділу освіти, фізичної культури та спорту

Повна назва дошкільного навчального закладу (відповідно до статуту)

Повна адреса ДНЗ

П.І.Б. керівника

Контактні телефони

1.                   

Дошкільний навчальний заклад «Колосок» с.Баланівка

24413  с. Баланівка вул..Набережна, 5

Федорак Таміла Василівна

068 024 0104 р. 41-4-34

2.                   

Дошкільний навчальний заклад «Веселка» с.Березівка

24442  с.Березівка вул.Центральна, 22

Горбонос Лілія Миколаївна

0963456141 р.43-446

3.                   

Дошкільний навчальний заклад «Малятко»   м.Бершадь №3

24400  м. Бершадь.  вул.Будкевича, 7-а

Корнелюк Лариса Олексіївна

096 965 0700 р. 2-24-95 

4.                   

Дошкільний навчальний заклад № 4 «Сонечко» ясла-садок  м.Бершадь

24400  м. Бершадь вул.В.Думанського, 27

Шевченко Оксана Миколаївна

0681177388 р.2-41-47  

5.                   

Дошкільний навчальний заклад  «Пролісок» м.Бершадь

24400  м. Бершадь вул.Покровська, 211

Насідорова Олена Анатоліївна

097 237 8624 р.2-14-73   

6.                   

Дошкільний навчальний заклад, ясла-сад  «Веснянка» с.Бирлівка

24414  с.Бирлівка  вул.1 Травня, 22-а

Щерба Галина Федорівна

067 405 7358 р.58-508 

7.                   

Дошкільний навчальний заклад «Світанок»     с.Велика – Киріївка

24455  с. Велика Киріївка вул.Покровська, 208-а

Каліцінська Оксана Миколаївна

068 006 6651 р.48-673

8.                   

Дошкільний навчальний заклад, ясла-сад  «Світлячок»  с.Війтівка

24412 с. Війтівка вул.Затишна,4

Юрченко Любов Іванівна

098 918 8583

9.                   

Дошкільний навчальний заклад «Малятко»   с.Голдашівка

24464  с. Голдашівка вул.Шкільна,44

Усатюк Ніна Павлівна

097 870 8995

10.               

Дошкільний навчальний заклад «Малятко»  с.Дяківка

24444  с. Дяківка  вул.Садова,17

Рубченко Олена Василівна

098 918 6982

11.               

Дошкільний навчальний заклад «Вишенька»  с.Кидрасівка

24465  с. Кидрасівка   вул.І. Ковальчука,1

Остра Олена Миколаївна

0673486806 р.58-350

12.               

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» с.Красносілка

24421  с. Красносілка вул.Заводська,1

Білоус Тетяна Леонідівна

0964987622

13.               

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» с. Кошаринці

24411 с. Кошаринці   вул. Л.Українки, 29-а

Панасюк Тетяна Олександрівна

0977670137

14.               

Дошкільний навчальний заклад  «Пролісок» с.Крушинівка

24423с. Крушинівка   вул. Миру, 42-б

Коваль Галина Миколаївна

0969588221

15.               

Дошкільний навчальний заклад   «Ромашка» с.Лісниче

24462 с.Лісниче вул.Перемоги,20

Колісниченко Тетяна Георгіївна

0976029134

16.               

Дошкільний навчальний заклад  «Дзвіночок» с.Маньківка

24422  с.Маньківка вул.Шкільна,24-б

Сіренко Людмила Василівна

096 617 9965

17.               

Дошкільний навчальний заклад «Малятко» с.Михайлівка

24463 с.Михайлівка вул.Лєщенка,6

Дунаєвська Людмила Володимирівна

0673386672

18.               

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с.М’якохід

24420 с.М’якохід вул.Центральна, 1-а

Чернюк Людмила Іванівна

0673386672

19.               

Дошкільний навчальний заклад «Лелека» с.Осіївка

24456 с.Осіївка вул.Центральна, 93

Парахонич Людмила Володимирівна

068 758 1412   р.58-946

20.               

Дошкільний навчальний заклад, ясла-сад  «Сонечко» с.Поташня

24461  с.Поташня  вул.Лісова,1

Халіна Юлія Анатоліївна

098 351 3549

21.               

Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» с.П’ятківка

24415  с.П’ятківка вул.Шкільна,23

Макарчук Людмила Павлівна

096 169 6887

22.               

Дошкільний навчальний заклад  «Сонечко» с.Серединка

24440 с.Серединка      вул. імені Ф.М. Кавуна, 36

Сивак   Тетяна Володимирівна

096 948 2400

23.               

Дошкільний навчальний заклад «Зірочка» с.Сумівка

24410  с.Сумівка вул.Зелена, 25

Полянічук Оксана Миколаївна

096 730 3741

24.               

Дошкільний навчальний заклад «Малятко» с.Ставки

24452  с.Ставки  вул.Гагаріна, 2

Осіпчук Клавдія Петрівна

0962656440

25.               

Дошкільний навчальний заклад «Чебурашка» с.Тернівка

24445  с.Тернівка вул.Святкова,100

Кузик Марія Андріївна

0687273923

26.               

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с.Тирлівка

24434  с.Тирлівка   вул. Центральна, 37

Данішевська Ірина Віталіївна

096 332 1672

27.               

Дошкільний навчальний заклад №1 «Барвінок» с.Устя

24453  с.Устя вул.Набережна,2

Дудник Наталія Романівна

068 044 8691

28.               

Дошкільний навчальний заклад №2  «Світанок» с.Устя

24453 с.Устя вул..Радгоспна, 22

Поліщук  Ольга Іванівна

0972242590

29.               

Дошкільний навчальний заклад, ясла-сад  «Колосок» с.Флорино

24405  с.Флорино       вул. Кутузова, 79

Колісниченко Олена Анатоліївна

068 024 0119  р. 2-73-93

30.               

Дошкільний навчальний заклад «Веселка» с.Шляхова

24432  с.Шляхова вул.В.Кавуна,4

Ковбасюк Людмила Валеріївна

0961004480

31.               

Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» с.Яланець

24460  с.Яланець вул.Сонячна,58

Кузьмик Галина Пилипівна

068 014 8325  р.43-117

32.               

Дошкільний навчальний заклад «Мрія» с.Війтівка

24412 с.Війтівка вул.Затишна,10

Рудь Ольга Петрівна

068 519 9478

33.               

Дошкільний навчальний заклад « Ромашка» с.Мала Киріївка

24457  с.Мала Киріївка вул.Салтановського, 1

Шиндер Олена Іванівна

096 880 3247

34.               

Дошкільний навчальний заклад  «Сонечко» с.Лугова

24454   с .Лугова вул.Шкільна,1

Гомелюк Галина  Іванівна

097 818 8912

35.               

НВК  с.Теофілівка

24433  с. Теофілівка вул.Котовського,5

Запорожець Віталій Володимирович

097 400 1657

36.               

НВК с.Шумилово

24424   с. Шумилово вул.Шкільна, 19-а

Петрунь Надія Андріївна

096 354 3116